Aktualności

Aktualności

{label}
{value}
Motyw
Kategoria
Active filters
arval i columbus

Auto elektryczne bez kosztów ładowania, dostępne od ręki. Arval i Columbus ruszają ze wspólną ofertą

Auto elektryczne, które naładujesz bez wyjeżdżania z domu, nic za to nie płacąc? To możliwe. Dzięki współpracy Arval Service Lease Polska i Columbus Energy, zeroemisyjny pojazd może być właściwie samowystarczalny – użytkownik korzysta z wynajętego samochodu i zainstalowanego w domu lub firmie punktu ładowania, a energia pochodzi z instalacji fotowoltaicznej. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 7200 zł rocznie na kosztach paliwa w porównaniu do tankowania auta z napędem konwencjonalnym. W pakiecie firm Arval i Columbus od ręki dostępna jest Kia e-Niro, z dofinansowaniem z programu Mój Elektryk oraz ładowarką Go Power o mocy 7 lub 11 kW w najniższej na rynku cenie

pon. 10/01/22
ARVAL FIRMĄ ROKU W KONKURSIE

ARVAL FIRMĄ ROKU W KONKURSIE ‘PARTNER BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO’!

Arval Service Lease Polska otrzymał nagrodę w konkursie ‘Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego’ w kategorii ‘Firma Roku’.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie ‘Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego’ w dniu 25 listopada. Wzięli w nim udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury oraz Sejmu i Senatu RP.


pon. 13/12/21
InPost

INPOST: KILKASET NOWYCH ELEKTRYCZNYCH SAMOCHODÓW KURIERSKICH W WYNAJMIE OD ARVAL

InPost – lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie – powiększa flotę o kolejne kilkaset pojazdów elektrycznych, w tym ponad 250 Nissanów e-NV200 oraz 10 eSprinterów w Mercedes Benz, które dołączą do obecnej floty samochodów elektrycznych InPost. Samochody będą wykorzystywane przez kurierów oraz na potrzeby dostaw do Paczkomatów® w miastach partnerskich programu Green City. Pojazdy elektryczne w ramach umowy wynajmu długoterminowego dostarczy Arval Service Lease Polska. To największy kontrakt na wynajem aut zeroemisyjnych w branży car fleet management.

pon. 22/11/21
Go electric start

Auta elektryczne w wynajmie i leasingu teraz z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk”.

16 listopada Arval Service Lease Polska podpisał umowę z Bankiem Ochrony Środowiska, który jest dysponentem środków z programu „Mój elektryk” przygotowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tym samym jako jeden z pierwszych przedstawicieli branży CFM włączył się w nabór wniosków m.in. dla firm i instytucji w ramach tzw. ścieżki leasingowej programu. Spółka z Grupy BNP Paribas będzie mogła dzięki temu zaoferować klientom wynajem samochodów elektrycznych z niższą miesięczną ratą. To pierwszy raz, gdy rządowe dopłaty do samochodów elektrycznych obejmą auta użytkowane przez klientów biznesowych oraz indywidualnych w ramach umów leasingu i wynajmu pojazdów.

wt. 16/11/21
Go Electric

Elektromobilna ofensywa Arval GO ELECTRIC. Po raz pierwszy w Polsce: samochód elektryczny na próbę do 3 miesięcy, pojazd zastępczy na wakacje i nowe rozwiązania związane z codziennym użytkowaniem i ładowaniem auta

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego i zrównoważonej mobilności, przełamuje bariery hamujące rozwój elektromobilności w Polsce. Firma zaproponowała dotychczasowym i nowym klientom pakiet Arval GO ELECTRIC, czyli zupełnie nowe na polskim rynku rozwiązania, m.in. wynajem auta elektrycznego wraz z ładowarką i jej instalacją, kartę GreenWay ułatwiającą ładowanie na trasie i opcję korzystania z wakacyjnego pojazdu spalinowego, gdy na co dzień poruszamy się autem na prąd. By przekonać niezdecydowanych klientów do codziennych podróży autem elektrycznym, Arval daje także możliwość testowego wynajmu takiego samochodu w usłudze Try & Love It nawet do 3 miesięcy. W niedalekiej przyszłości klienci firmy będą też mogli obniżyć wysokość comiesięcznej raty dzięki dopłatom z programu „Mój Elektryk” zapowiadanego przez NFOŚiGW.

czw. 24/06/21
Forest

ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ŚRODOWISKA 2021: ARVAL POSADZI DRZEWO ZA KAŻDY WYNAJĘTY POJAZD ZELEKTRYFIKOWANY

Arval, światowy lider w wynajmie długoterminowym z pełną obsługą i rozwiązaniach z zakresu zrównoważonej mobilności, rusza ze swoim pierwszym międzynarodowym projektem wspierającym bioróżnorodność. Za każdy wynajęty przez klienta samochód elektryczny lub hybrydowy, Arval posadzi w danym kraju jedno drzewo. W ten sposób firma chce promować lokalną bioróżnorodność, a także zaangażować swych pracowników i klientów w działania na rzecz środowiska. Do końca 2025 roku Arval zamierza posadzić ponad 500 000 drzew. W Polsce firma wsparła już m.in. nasadzenia w Lipuszu na Kaszubach, gdzie w 2017 roku huragan zniszczył 4,2 tys. hektarów lasu.

śr. 02/06/21
covid informacje

Arval przedłuża bezpłatny wynajem samochodów dla szpitali. Dotychczas pojazdy przejechały już prawie 500 000 km

Odciążają karetki pogotowia, wożąc osocze, krew i próbki do badań. Samochody z floty Arval już od roku są użytkowane przez pracowników szpitali i zakładów opieki zdrowotnej na Mazowszu i w woj. warmińsko-mazurskim, a umowa na bezpłatne użyczenie 16 pojazdów została ponownie przedłużona. Współpraca Arval Service Lease Polska z Wojewodą Mazowieckim i Wojewodą Warmińsko-Mazurskim będzie kontynuowana co najmniej do końca czerwca, z możliwością przedłużenia. Dotychczas samochody użyczone przez Arval przejechały prawie 500 000 km, czyli odległość jaką pokonalibyśmy 12-krotnie okrążając Ziemię wzdłuż Równika. Rekordzista przejechał już ponad 60 000 km.

wt. 25/05/21
ELAB

Całkowity koszt posiadania elektryka już po roku taki sam jak samochodu spalinowego

Całkowity koszt posiadania (TCO) samochodów elektrycznych i spalinowych może wyrównać się w pierwszym roku użytkowania, wynika z badania „ELAB Miasto Czystego Transportu” – największego projektu pilotażowego sektora elektromobilności w Polsce i w regionie Europy Środkowo Wschodniej. Projekt koordynowany był przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Za wsparcie merytoryczne badania odpowiadał Arval Service Lease Polska, lider na rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą.

śr. 19/05/21