Samochody ekologiczne w ofercie wynajmu długoterminowego

Volkswagen E-up!

e-up volkswagen

Minimalistyczny i miejski

1539 zł NETTO M-C

Zapytaj o ofertę

Mercedes EQC400

EQC

Luksusowy elektryk

2879 ZŁ NETTO/ MC

Zapytaj o ofertę

Oferta Elektromobilności krok po kroku

  1. Arval przedstawia możliwości oraz zalety elektromobilności.
  2. Arval, przy współpracy z EVBOX wykonuje audyt (home/office check) w siedzibie klienta/w miejscu zamieszkania potencjalnego użytkownika samochodu BEV lub PHEV, pod kątem możliwości montażu ładowarki EV.
  3. EVBOX przygotowuje wycenę ładowarek I montażu oraz zleca przygotowanie oferty finansowej w BNP Leasing.
  4. Arval przedstawia klientowi ofertę na samochód BEV lub PHEV, wraz z ofertą na  ładowarki, system zarządzania energią, szkolenia oraz wakacyjny samochód zastępczy.
  5. Arval zleca instalacje ładowarek oraz dostarczenie samochodu do klienta.

wspólna oferta

 

W cenie raty otrzymujesz usługi:

Serwis, konserwacja i naprawa
Serwis, konserwacja i naprawa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, wydajności i wizerunku pojazdów floty.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa najlepszej jakości dla każdego kierowcy, we wszystkich krajach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przywróci Twoje auto z powrotem na drogę.
Zarządzanie ubezpieczeniem i likwidacją szkód
Wszystkie obszary ubezpieczenia i zarządzania szkodami, w tym odzyskiwanie pojazdów i roszczenia ubezpieczeniowe, są objęte ochroną ubezpieczeniową.
Samochód zastępczy
Arval może zapewnić Państwu pojazd zastępczy tej samej klasy, kiedy jest najbardziej potrzebny.

Potrzebujesz oferty? Zostaw dane oddzwonimy!

*pola obowiązkowe

INTERESUJE MNIE:

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.