Ask for delivery

BMW X2 sDrive18i
Ask for delivery

Advantage
1 439
+VAT per month
No available price, please contact us

Duration
36
month
Mileage
10000
km/year


This information is not an offer within the meaning of the Civil Code. Conditions and prices of vehicles are subject to change.


7 services included by Arval

7 services included by Arval


Maintenance support

We shall conduct all servicing repairs, technical support and inspections within your monthly instalment.

Assistance

You receive Assistance 24 hours a day.

Replacement car

If your car is immobilized you can take advantage of a replacement car.

Fuel cards

You get fuel cards and attractive discounts on fuel, regardless of the number of cars rented.

My Arval app

The My Arval Mobile app gives you support in the everyday use of your car e.g. when looking for a garage for servicing or for storing the necessary data and information.

Financing

You receive attractive financing for 30 to 60 months. We do not require a down-payment.

Insurance

We give you a car(s) with an insurance package: TPL, MOD + driver and passenger accident insurance.


Description of the BMW X2


Long-term rental for companies: BMW X2 sDrive18i Advantage with a package of services. 

 • Basics
  Doors
  5
  Fuel type
  Gasoline
  Transmission
  automatic
 • Dane techniczne
  Engine capacity (in cm3)
  1499
  Power (in KM)
  140
  Increased fuel tank
 • Bezpieczeństwo
  17" Light alloy V Spoke 560 rings
  Front and rear parking sensors
 • Nadwozie
  Diode fog lamps
  Extended range LED headlamps
 • Wnętrze i komfort jazdy
  Sports steering wheel, leather
  Heating the front seats
  Additional 12V socket/sockets
  Automatic air-conditioning


JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZAMÓW KONTAKT DORADCY

Type of offer*

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.

{"event":"custom_event","event_category":"tunnel","event_action":"submit_ko","event_label":"BMW::X2::Advantage::1439.00"}
{"event":"custom_event","event_category":"tunnel","event_action":"submit_ok","event_label":"BMW::X2::Advantage::1439.00"}
 • Prestiż w atrakcyjnej cenie

  Value for money

  I can afford this model in long-term rental. Insurance, maintenance and repairs are paid in monthly installments. It only remains to drive.

  Marta, cafe owner
 • Wybieram oszczędności

  I choose savings

  I save time and money. I choose minimum of formalities and fixed monthly installment.
  Piotr, Interim manager