Administracja

Accountant

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Doświadczenie zawodowe:
1 do 4 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów.

  • Weryfikację i wprowadzanie danych do systemów księgowego i operacyjnego.

  • Monitorowanie poprawności faktur oraz innych dokumentów.

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego na jednym z kierunków: finanse/ rachunkowość.

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym.

  • Dobrej znajomości przepisów podatkowych w zakresie podatku VAT i CIT.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Bardzo dobrych umiejętności posługiwania się pakietem Office, w szczególności programem Excel.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Analitycznym myśleniem.

  • Dobrą organizacją pracy własnej.

  • Odpowiedzialnością, sumiennością i samodyscypliną.

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,świadczenie urlopowe, pakiet
    rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).

  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dostęp do platformy Worksmile i AskHenry.

  • Dostęp do ofert produktów Grupy BNP Paribas.

  • Możliwość wynajęcia samochodu w ramach usługi MTR lub Releasing.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA