Administracja

Senior Accountant

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych.

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej.

  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.,

  • uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe itp.),

  • konsolidację oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na jednym z kierunków: finanse/rachunkowość.

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym.

  • Dobrej znajomości przepisów podatkowych w zakresie podatku VAT i CIT.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2.

  • Bardzo dobrych umiejętności posługiwania się pakietem Office, w szczególności programem Excel.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Analitycznym myśleniem.

  • Dobrą organizacją pracy własnej.

  • Odpowiedzialnością, sumiennością i samodyscypliną.

  • Umiejętnością pracy pod presją czasu.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA