remarketing

Program Stażowy 2022

Warszawa, Wołoska 24
Umowa zlecenie
Dział:
Dział handlowy
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie wybranego działu w codziennych obowiązkach.

  • Przygotowywanie bieżących raportów.

    Możesz odbyć staż w takich działach jak: Obsługa Klienta, Sprzedaż, Marketing, OPC & Quality, Ryzyko Kredytowe, Księgowość, Windykacja, Kontroling Finansowy, Procurement, Remarketing, MTR, Zakupy, Techniczny, Ubezpieczenia, Consulting.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonego 3 roku studiów (preferowane kierunki: marketing, ekonomia, logistyka, transport i pokrewne).

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel.

  • Dostępności od czerwca/ lipca na minimum 35 godzin tygodniowo.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Odpowiedzialnością i sumiennością.

  • Umiejętnością logicznego myślenia.

  • Umiejętnością pracy pod presją czasu.

  • Chęciami poszerzania wiedzy i umiejętności.

  • Komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA