remarketing

Sales Team Manager

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział handlowy
Doświadczenie zawodowe:
3 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie zespołem Account Managerów.

  • Tworzenie, rozwijanie i egzekwowanie standardów pracy zespołu.

  • Ocenę, motywację i rozwój kompetencji pracowników.

  • Zarządzanie wynikami i egzekwowanie realizacji celów.

  • Rekrutacje i wdrażanie nowych pracowników.

  • Dbanie o właściwy poziom komunikacji w zespole.

  • Zarządzanie projektami w zakresie uzgodnionym z przełożonym.

  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie koniecznym i wymaganym w Spółce.

  • Kontrolę i raportowanie wskaźników KPI.

  • Zarządzanie procesem ofertowania i negocjowania warunków handlowych.

  • Zarządzanie procesem analizy i przygotowania propozycji modyfikacji dla Klientów.

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów w ramach wyznaczonej strategii firmy.

  • Współpracę z innymi działami, m.in Dział Operacyjny, Dział Finasowy, HR.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej pięcioletniego doświadczenia w sprzedaży i trzyletniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

  • Wykształcenia wyższego.

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel.

  • Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1.

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub finansowej.

  • Prawa jazdy kat. B.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Umiejętnością współpracy i budowania zespołu.

  • Uważnością na potrzeby klienta i umiejętnością wychodzenia im naprzeciw.
  • Nastawieniem na zespół i wynik.

  • Zdolnością analitycznego i procesowego myślenia.
  • Umiejętnością zarządzania zmianą i projektami.

  • Umiejętnościami negocjacyjnymi.
  • Emocjonalną dojrzałością w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

  • Komunikatywnością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego, samochód służbowy).

  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:00.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dostęp do platformy Motivizer, AskHenry oraz ofert produktów Grupy BNP Paribas.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA