sprzedazy

Sales Support Large & IBO

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział sprzedaży
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie działu Account Management w wykonywaniu prac administracyjnych.

  • Przygotowywanie i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów.

  • Aktualizację danych w wewnętrznym systemie.

  • Współpracę z działem zakupów w obszarze przygotowywania zamówień.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości MS Office (w szczególności Excel).

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

  • Zarządzania priorytetami i dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy.

  • Zdolności analitycznych.

  • Otwartości na zmiany i dynamikę pracy.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Umiejętnością budowania i utrzymania dobrych relacji.

  • Nastawieniem na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami.

  • Zdolnością analitycznego i procesowego myślenia.

  • Nastawieniem na wynik.

  • Otwartością na zmiany i zdolnością zarządzania nimi.

  • Emocjonalną dojrzałością w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA