Dział techniczny

Damage Expert

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Doświadczenie zawodowe:
2 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Weryfikację kalkulacji kosztów napraw wykonanych przez warsztaty oraz zewnętrznych Rzeczoznawców.

  • Dokonywanie ocen technicznych, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych.

  • Przeprowadzanie oględzin pojazdów uszkodzonych i/lub weryfikowanie wyników inspekcji samochodów przyjmowanych do ubezpieczenia.

  • Weryfikację dokumentacji szkodowej.

  • Sporządzanie kalkulacji naprawy w systemach eksperckich.

  • Sporządzanie wycen wartości pojazdów w systemach eksperckich.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego.

  • Minimum dwóch lat doświadczenia w obszarze technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych.

  • Praktycznej wiedzy z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego.

  • Znajomości systemów eksperckich: Eurotax, Audatex, Info-Expert.

  • Dobrej znajomości MS Office.

  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w warsztacie blacharsko-lakierniczym.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Skrupulatnością, dokładnością.

  • Odpowiedzialnością i samodzielnością.

  • Terminowością.

  • Umiejętnością pracy w zespole.

  • Otwartością na zmiany i dynamikę pracy.

  • Umiejętnością pracy pod presją czasu.

  • Uczciwością.

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie ,świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).

  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dostęp do platformy Worksmile i AskHenry.

  • Dostęp do ofert produktów Grupy BNP Paribas.

  • Możliwość wynajęcia samochodu w ramach usługi MTR lub Releasing.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA