Dział techniczny

Technical Team Manager

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Doświadczenie zawodowe:
2 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie przełożonego w zarządzaniu i operacyjnej działalności Działu Technicznego w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych.

  • Zarządzanie zespołem pracowników, współpracę z dostawcami oraz innymi działami Arval.

  • Nadzór nad procesem weryfikacji i autoryzacji napraw mechanicznych i szkodowych.

  • Weryfikację i akceptację spraw złożonych oraz decyzji odmownych.

  • Współpracę z ubezpieczycielem, w szczególności w zakresie raportowania danych.

  • Współpracę z organami państwowymi tj. Policja, Sąd, Prokuratura.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.

  • 2-3 letniego doświadczenia w pracy w Dziale Technicznym.

  • Dobrej znajomości procesów likwidacji szkód komunikacyjnych oraz zagadnień związanych z obszarem ubezpieczeń.

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Optymalizacji procesów.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Skrupulatnością i systematycznością.

  • Zdolnościami organizacyjnymi.

  • Nastawieniem na realizację celu.

  • Umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji.

  • Otwartością na zmiany i dynamiką pracy.

  • Dobrą znajomością szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA