a

MTR Specialist

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział zakupów
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie obsługi wynajmów STR oraz MTR (zamówienia oraz terminacje kontraktów).

  • Optymalizację kosztów  wynajmów MTR/STR.

  • Obsługę procesów administracyjnych i fakturowych.

  • Administrację zleceniami przeglądów i napraw floty MTR/STR.

  • Dostarczenie comiesięcznych raportów dotyczących wynajmów MTR/STR.

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum dwu-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub logistycznej.

  • Minimum rocznego doświadczenie w koordynacji obsługi Klienta.

  • Znajomości standardów zarządzania flotą samochodową.

  • Znajomości procesów logistyki pojazdów.

  • Znajomości języka angielskiego oraz pakietu MS Office.

  • Posiadanie prawa jazdy kat.B.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi (w tym komunikacja na bdb poziomie).

  • Bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnościami optymalizacji procesów.

  • Zorientowanie na rezultat, z uwzględnieniem oczekiwań Klienta.

  • Umiejętnościami szybkiego podejmowania decyzji oraz asertywności.

  • Systematycznością i terminowością.

  • Otwartością na zmiany i dynamiką procesów.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA