a

Procurement Specialist

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział zakupów
Doświadczenie zawodowe:
3 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Współtworzenie i realizację strategii zakupowej Arval.

  • Wdrożenie norm i standardów Procurementu pod nadzorem Procurement Managera.

  • Wsparcie w przygotowywaniu procesów przetargowych zgodnie z polityką Procurementu.

  • Wsparcie w zarządzaniu relacjami ze strategicznymi dostawcami i rozwijaniu ich bazy w celu optymalizacji jakości i ceny kupowanych przez firmę produktów i usług.

  • Monitorowanie realizacji planów oszczędności.

  • Bieżącą współpracę z działem zakupów.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w obszarze Ekonomii.

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Procurementu lub Zakupów Strategicznych.

  • Dobrej znajomości zasad realizacji projektów.

  • Dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Umiejętnościami negocjacyjnymi.

  • Analitycznym myśleniem i umiejętnością wyciągania wniosków.

  • Umiejętnością pracy pod presją czasu.

  • Wysoką organizacją pracy własnej.

  • Otwartością na zmiany i dynamiką pracy.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA