sprzedazy

Acquisition Executive

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Job Family:
Dział sprzedaży
Missions:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Cold Calling - pozyskiwanie potencjalnych Klientów oraz budowanie z nimi relacji w celu zasielenia portfela Arval.

  • Umawianie spotka z prospektami dla handlowców terenowych oraz aktywne w nich uczestniczenie.

  • Ścisła współpraca z Business Managerami w celu tworzenia strategii zdobywania nowych Klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i wyliczeń na potrzeby przetargów.

Required skills:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 6-miesięcznego doświadczenia w dziale obsługi klienta/sprzedaży w obszarze B2B (mile widziane do wiadczenie na Call center/ infolinii sprzedażowej).

  • Znajmości technik sprzedaży.

  • Gotowości do rozwoju w dziale handlowym.

  • Umiejętności analitycznych.

  • Dobrej organizacji pracy. Dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel).

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Dokładnością

  • Systematycznością i terminowością

  • Umiejętnością pracy w rozproszonym zespole.

  • Otwartością na zmiany.

  • Umiejętnościami analitycznymi.

One file only.
32 MB limit.
Allowed types: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.