Marketing i komunikacja

Marketing Specialist

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Doświadczenie zawodowe:
2 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację ustalonych planów marketingowych oraz strategii marketingowej firmy.

  • Analizę rynku oraz konkurencji.

  • Udział w prowadzonych przez firmę wydarzeniach i działaniach PR.

  • Uczestnictwo w działaniach promocyjnych dla nowo wprowadzanych oraz istniejących produktów.

  • Przygotowywanie wszelkich materiałów marketingowych, reklamowych oraz promocyjnych.

  • Wsparcie w zakresie obsługi narzędzi oraz serwisów social media.

  • Wsparcie przy organizacji eventów.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenia w pracy z agencjami kreatywnymi.

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, minimum na poziomie B2.

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

  • Umiejętności przygotowania i redagowania tekstów.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Umiejętnością zarządzania priorytetami oraz dobrą organizacją pracy własnej.

  • Umiejętnością optymalizacji działań i procesów.

  • Doskonałymi umiejętnościami prezentacyjnymi i kompetencjami doradczymi.

  • Wysoką kulturą osobistą oraz dużą łatwością nawiązywania kontaktów.

  • Kreatywnością i otwartością na nowe wyzwania.

  • Znajomością najnowszych trendów marketingowych.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA