Marketing i komunikacja

Project Manager

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie projektów, we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi, związanych z wdrożeniem nowych produktów, procesów i narzędzi informatycznych w szczególności w obszarze Retail i w procesach realizowanych wraz z BNP Paribas.
  • Zarządzanie projektami, w tym: definiowanie planu projektu, harmonogramu, rejestru ryzyk, definiowanie wymagań funkcjonalnych i architektury aplikacyjnej, wsparcie analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla nowych lub modyfikowanych rozwiązań informatycznych, produktowych i procesowych.
  • Koordynację przepływu informacji i działań wszystkich stron zaangażowanych w projekty wewnątrz i z poza organizacji (centrala Grupy Arval, BNP Paribas, dostawcy rozwiązań, partnerzy, pośrednicy itd.).
  • Komunikację z interesariuszami wyższego szczebla i raportowanie do nich, w tym organizacja lub udział w komitetach sterujących, również na szczeblu międzynarodowym.
  • Tworzenie zasobów komunikacyjnych (wiadomości, wizualizacje, materiały video, prezentacje, instrukcje, procedury operacyjne itd.).
  • Zarządzanie danymi i analityka danych w projektach.
  • Gromadzenie i rozwijanie własnej wiedzy merytorycznej, aby wesprzeć zespół wiedzą ekspercką w obszarach związanych z wdrażanymi rozwiązaniami.
  • Zapewnienie we wdrażanych rozwiązaniach odpowiedniego UX, realizacji wymagań prawnych i Compliance, oraz oceny ryzyka związanego z wprowadzanymi zmianami.
  • Identyfikację możliwości (na podstawie własnej wiedzy i informacji zwrotnych od innych) do wspierania i rozwijania usprawnień procesów.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 3-ch lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań biznesowych w organizacji (produkty, procesy, narzędzia informatyczne), preferowane doświadczenie w sektorze bankowym.
  • Ogólnej znajomości i zrozumienia koncepcji zarządzania projektami (Waterfall, Agile, inne).
  • Doświadczenia w prezentacji projektów, ofert itd.
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (Project Management) lub certyfikat PMI, IPMA, Prince2, Lean Six Sigma Green Belt.
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości narzędzi pakietu Office, szczególnie MS Excel, Word, PowerPoint, Visio, mile widziana znajomość MS Project lub innych narzędzi wspierających prowadzenie projektów.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej płynną komunikację w mowie i piśmie.
  • Wysokiej komunikatywności, umiejętności argumentowania, przekazywania wiedzy, budowania relacji ze współpracownikami i wspierania dobrej atmosfery pracy.
  • Samodzielności, zaangażowania i konsekwencji w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

    Mile widziana znajomość branży CFM.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA