remarketing

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Remarketing
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wycenę pojazdów używanych.

  • Regularność obsługi zapytań.

  • Realizację zdefiniowanego procesu operacyjnego i logistycznego (bieżąca współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług).

  • Administrację wewnętrznej bazy danych sprzedaży i Klientów.

  • Realizację procesów wewnętrznych z obsługą partnerów i klientów (procedury KYC etc.).

  • Sprzedaż bezpośrednia do klientów indywidualnych i firm (procesy sprzedaży obsługiwane w pełni zdalnie)

  • Kontakt z klientem spółki.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego, mile widziane wykształcenie wyższe (profil ekonomiczny / handel).

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej.

  • Znajomości rynku samochodów używanych oraz obowiązujących praktyk.

  • Umiejętności określania wartości pojazdów używanych.

  • Znajomości MS Office (Excel) na poziomie średniozaawansowanym.

  • Swobodnej znajomości języka angielskiego.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Efektywną organizacją pracy.

  • Komunikatywnością i pewnością siebie.

  • Samodzielnością.

  • Umiejętnością budowania i utrzymania dobrych relacji.

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z założonymi terminami.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA