sme

Indirect Sales Manager

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Retail
Doświadczenie zawodowe:
2 do 5 lat
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację celów sprzedażowych w kanale za który będziesz odpowiedzialny.

  • Skuteczną koordynację procesu sprzedażowego.

  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.

  • Wysokich umiejętności sprzedażowych i orientacji na cel.

  • Doświadczenia w zarządzaniu siecią sprzedaży (skuteczne egzekwowanie i rozliczanie wyników).

  • Znajomości branż Leasing / CFM / Automotive.

  • Prawa jazdy kat. B, gotowości do odbywania podróży służbowych.

  • Mile widziane jest doświadczenie z programami vendorskimi.

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Dobrą znajomością MS Office w szczególności MS Excel.

  • Znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Komunikatywnością i samodzielnością.

  • Bardzo dobrą organizacją pracy.

  • Wysoką kulturą osobistą.

  • Umiejętnością budowania i utrzymywania dobrych relacji.

  • Nastawieniem na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Privacy statement*

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA