ryzyko

Regional Retail Credit Risk Analyst

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Ryzyko kredytowe
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Ocenę ryzyka kredytowego obecnych oraz potencjalnych klientów obsługiwanych przez Credit Risk Competence Center.

  • Tworzenie rekomendacji kredytowych i podejmowanie decyzji w ramach przyznanych uprawnień decyzyjnych.

  • Monitoring jakości portfela klientów.

  • Dbanie o jakość danych w systemach informatycznych.

  • Ścisłą współpracę z innymi departamentami w ramach grupy BNP Paribas, w szczególności działem handlowym, Corporate Credit Risk oraz Personal Finance.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Conajmniej rocznego doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego.

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse lub pokrewne).

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office.

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  •  Umiejętnością analitycznego myślenia.

  • Umiejejętnością pracy z danymi i dbaniem o szczegóły.

  • Bardzo dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

  • Proaktywnością, umiejejętnością wdrażania innowacji.

  • Doskonałą umiejętnością pracy w zespole.

  • Organizacją pracy własnej.

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

WERYFIKACJA APLIKACJI

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

TESTY KOMPETENCYJNE

INFORMACJA ZWROTNA