rozwiazania

Rozwiązania i usługi

W Arval zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Zarządzamy flotą samochodową i kierowcami oraz przekazujemy Klientom aktualne dane związane z międzynarodową flotą. W odróżnieniu od innych firm, dbamy, aby nasi Klienci nie ponosili niespodziewanych wydatków, jesteśmy w stałym kontakcie z managerem floty oraz jej użytkownikami. Każdy wyraz niezadowolenia z naszych usług traktujemy jak cenny impuls do wprowadzania zmian na lepsze.

 


NASZE ROZWIĄZANIA

5 odpowiedzi na Twoje kluczowe potrzeby
Podstawowe wartości Arval to troska, fachowość i prostota. Mając to na uwadze, zapewniamy 5-filarowe podejście do korporacyjnych rozwiązań flotowych. Z myślą o nich, w swoim podejściu do korporacyjnych rozwiązań flotowych skupiamy się na 5 różnych filarach.
Możesz powierzyć nam całą operację związaną z zarządzaniem flotą, w tym również komunikację z kierowcą - odciąży Cię to od dodatkowych obowiązków i zyskasz czas, aby skupić się na swojej głównej działalności.
Nasz zespół ekspertów będzie na bieżąco analizować istniejące potrzeby w zakresie leasingu floty , a także identyfikować najwłaściwsze dla Twojej firmy rozwiązania. Celem naszego biznesu jest poznać Twój biznes.

Nasze usługi

Wygodne finansowanie
Koszta obejmujące wszystkie aspekty zarządzania flotą zawarte są w jednej, stałej miesięcznej racie, wspieranej przez BNP Paribas.
Zarządzanie ubezpieczeniem i likwidacją szkód
Wszystkie obszary ubezpieczenia i zarządzania szkodami, w tym odzyskiwanie pojazdów i roszczenia ubezpieczeniowe, są objęte ochroną ubezpieczeniową.
Car-sharing
Car-sharing (czyli współdzielenie samochodów) umożliwia pracownikom czerpanie korzyści ze wspólnego użytkowania samochodów przy jednoczesnej maksymalizacji zasobów.
Serwis, konserwacja i naprawa
Serwis, konserwacja i naprawa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, wydajności i wizerunku pojazdów floty.
Usługi oponiarskie
Dbamy o pełny cykl życia opon, od wyboru rodzaju do przechowywania i sezonowej wymiany.
Arval Active Link
Nasze rozwiązania telematyczne służą nteligentnemu zarządzaniu flotą i mają na celu zmniejszenie kosztów oraz poprawę umiejętności kierowców a co za tym idzie, zwiększenie bezpieczeństwa.
Arval Outsourcing Solutions
Outsourcing pełnego zarządzania flotą do Arval, od pomocy kierowcy do administratora floty.
Zarządzanie mandatami
Mandaty drogowe wydawane są Arvalowi, jako właścicielowi pojazdu - odciąża to firmę z dodatkowych obowiązków administracyjnych.
Samochód zastępczy
Arval może zapewnić Państwu pojazd zastępczy tej samej klasy, kiedy jest najbardziej potrzebny.
Zarządzanie kartami paliwowymi
Karta paliwowa Arval zapewnia szybki i łatwy mechanizm płatności.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa najlepszej jakości dla każdego kierowcy, we wszystkich krajach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przywróci Twoje auto z powrotem na drogę.
SMaRT czyli zrównoważona mobilność i odpowiedzialne cele
SMaRT to akronim, który oznacza Sustainable Mobility and Responsibility Targets, czyli Zrównoważona Mobilność oraz Odpowiedzialne Cele.Innowacyjne rozwiązanie do zoptymalizowania floty pod kątem ekologii.
Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami
22 45 45 500
lub zamów kontakt doradcy

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.