Peugeot 208 Wersja Active
899 zł
979 zł
brutto M-C

Peugeot 208

Wersja Active

Dostępny od ręki
208
899 zł
979 zł
brutto M-C
36 mies 15000 km/rocznie

Opis :

Dostępne kolory:

  • Czarna Perła Nera
  • Szary Platinium

Zapytaj doradcę o dostępne wersje kolorystyczne

Oferta promocyjna ważna do końca lipca  2020r. lub  do wyczerpania puli aut.

Poznaj szczegóły oferty oraz pozostałe konfiguracje przebiegów

Charakterystyka

Specyfikacja

Kategoria
Hatchback
Skrzynia biegów
Manualna
Rodzaj paliwa
Benzyna
Drzwi
5 drzwiowy
Kolor nadwozia
Czarna Perła Nera, Szary Platinium

Standardowe wyposażenie

Radio z MP3, USB, 6 głośników, Bluetooth
Mirror Screen - kompatybilny z Apple CarplayTM / Android Auto
Multimedialny kolorowy ekran dotykowy 7", Bluetooth, 1 gniazdo USB typu A w konsoli przedniej
Felgi 16’TAKSIM
Zapasowe koło pełnowymiarowe

Zawarte usługi

Samochód zastępczy

Otrzymujesz auto zastępcze tej samej klasy na czas naprawy.

Finansowanie

Otrzymujesz atrakcyjne finansowanie na okres 36, 48 i 60 miesięcy. Nie wymagamy wpłaty własnej.

Ubezpieczenie i Assistance

Oddajemy Ci samochód z pakietem ubezpieczeń: OC, AC. Otrzymujesz opiekę Assistance 24 godziny na dobę.

Karty paliwowe

Otrzymujesz karty paliwowe oraz atrakcyjne rabaty na paliwo.

Obsługa serwisowa

Serwis, obsługę techniczną i przeglądy przeprowadzamy w ramach Twojej miesięcznej raty.

Opony

Dodatkowy komplet opon zimowych oraz wymiana.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących nowych produktów, usług, promocji Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. stanowiących informacje handlowe zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. Dz.U. 2013, poz. 1422, z późn. zm.).

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.