Auto dla warsztatu

yes
 • Warsztaty

 • Wyróżnij się na rynku i wzbogać ofertę swojego warsztatu

  o samochód zastępczy dla Twoich klientów.

   

  Z pewnością docenią oni komfort, który im zapewnisz. Wybierz wynajem długoterminowy w Arval, a my zajmiemy się pełną obsługą samochodu. Nie wymagamy wpłaty własnej, więc wzbogacenie oferty Twojego warsztatu nie będzie wiązało się z dużym jednorazowym wydatkiem.

  Sprawdź nasze auta w atrakcyjnych cenach:

  Hyundai i30

  i30 warsztat

  849 zł netto/mc

  30 miesięcy - 20000 km/rocznie

  Poznaj szczegóły oferty

   

  Skoda Octavia

  Skoda Octavia

  1059 zł netto/mc

  30 miesięcy - 20000 km/rocznie

  Poznaj szczegóły oferty

  Volkswagen Passat

  Volkswagen Passat

  1499 zł netto/mc

  30 miesięcy - 20000 km/rocznie

  Poznaj szczegóły oferty

  Hyundai Tucson

  Hyundai Tucson

  899 zł netto/mc

  30 miesięcy - 20000 km/rocznie

  Poznaj szczegóły oferty

  • Korzyści dla warsztatu:

   Przewaga konkurencyjna

   Samochód zastępczy na czas naprawy pojazdu to niewątpliwa wartość dodana dla klientów, która może zadecydować o wyborze właśnie Twojego warsztatu.

   Nowe auto bez dużej inwestycji

   Twoi klienci mogą korzystać z nowego samochodu, za który płacisz już od 639 zł netto miesięcznie.

   Wynajem bez zmartwień

   Korzystając z wynajmu długoterminowego, nie musisz martwić się o ubezpieczenie czy serwisowanie auta. Miesięczna rata zawiera też cały pakiet usług dodatkowych.

  W RAMACH SWOJEJ MIESIĘCZNEJ RATY OTRZYMUJESZ USŁUGI:

  Obsługa serwisowa

  Wszystkie naprawy serwisowe, obsługę techniczną i przeglądy przeprowadzamy bezpłatnie w ramach Twojej miesięcznej raty.

  Assistance

  Otrzymujesz opiekę Assistance 24 godziny na dobę.

  My Arval Mobile

  Dzięki aplikacji My Arval Mobile otrzymasz wsparcie w codziennym użytkowaniu Twojego samochodu np. przy wyszukiwaniu serwisu czy przechowywaniu potrzebnych danych i informacji.

  Samochód zastępczy

  W przypadku unieruchomienia Twojego pojazdu, możesz skorzystać z samochodu zastępczego.

  Ubezpieczenie

  Wraz z samochodem otrzymujesz pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC oraz NNW.

  Finansowanie

  Otrzymujesz atrakcyjne finansowanie na okres od 30 do 60 miesięcy. Nie wymagamy wpłaty własnej.

  Karty paliwowe

  Bez względu na liczbę wynajmowanych samochodów otrzymujesz karty paliwowe, a także atrakcyjne rabaty na paliwo.

  0 % wpłaty własnej

  Przedstawiona oferta nie wymaga wpłaty początkowej

  Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu:

  RODZAJ OFERTY:
  Zgoda marketingowa

  Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

  Zgoda marketingowa

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących nowych produktów, usług, promocji Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. stanowiących informacje handlowe zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. Dz.U. 2013, poz. 1422, z późn. zm.).

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.