Wynajem aut poleasingowych

no
 • poleasing
  W OFERCIE WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

  WYSELEKCJONOWANE AUTA POLEASINGOWE ARVAL

 • WYSELEKCJONOWANE AUTA POLEASINGOWE ARVAL W OFERCIE WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

  Szukasz taniego sposobu na zwiększenie mobilności od zaraz? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu długoterminowego na okres 24 miesięcy w cenie już od 35 zł brutto dziennie.

  Samochody pochodzą z naszego parku aut poleasingowych i są starannie wyselekcjonowane w oparciu o ich wiek, przebieg, stan techniczny oraz wyposażenie.

  Posiadamy auta w segmentach: B, C,D i E.

  Klasa B

  C3

  CITROËN C3 I INNE

  od 1099 zł brutto/mc

  Klasa C

  ceed

  KIA CEED I INNE

  od 1799 zł brutto/mc

  Klasa D

  passat

  VOLKSWAGEN PASSAT I INNE

  od 2199 zł brutto/mc

  Klasa E

  a6

  AUDI A6 I INNE

  od 3199 zł brutto/mc

  USŁUGI ZAWARTE W CENIE WYNAJMU SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH:

   

  uslugi1

   

  JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ? ZOSTAW DANE ODDZWONIMY!

  Zgoda marketingowa

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do przedstawienia oferty marketingowej produktów i usług własnych.

  Zgoda marketingowa

  Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

  Zgoda marketingowa

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących nowych produktów, usług, promocji Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. stanowiących informacje handlowe zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. Dz.U. 2013, poz. 1422, z późn. zm.).

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.