Home > 11 Edycja Arval Golf Rally Relacja

11. edycja ARVAL Golf Rally - relacja

11. edycja ARVAL Golf Rally - relacja

Odbyła się 11. edycja Arval Golf Rally. Jak co roku przybyli znamienici goście, których łączy zamiłowanie do golfa i motoryzacji. Tegoroczna edycja odbyła się 11 czerwca na polu First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie koło Warszawy. Zwyciężył team Maciej Jesionek i Andrzej Jesionek.

Na zaproszenie firmy Arval podczas ARVAL Golf Rally,  11-sty raz spotkali się top managerowie świata biznesu.  Wspólne pasje jakimi  są golf i motoryzacja sprawiają, że wydarzenie stało się już tradycją w środowiskach biznesowym i golfowym.

Profesjonalne przygotowanie turnieju zostało kilkukrotnie docenione tytułem Turnieju Roku. W jedenastej odsłonie imprezy udział wzięło udział ponad stu wyjątkowych gości – 80 golfistów oraz kilkudziesięciu uczestników Akademii Golfa. Całe rodziny bawiły się w przyjacielskiej atmosferze, poznając tajniki golfa i uczestnicząc w loteriach i konkursach „closest to the pin”.  

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych edycji, turniej rozgrywany był w zespołach dwuosobowych według zasad „texas scamble”. Rywalizacja toczyła się na 18-stu dołkach, w formacie głównym strokeplay brutto oraz formacie dodatkowym strokeplay netto % średniego HCP drużyny.

W tegorocznej edycji triumfowali:

– I. miejsce w kategorii stroke play brutto: team Maciej Jesionek i Andrzej Jesionek

– I w kategorii stroke play netto: Leszek Niewczas, Marek Zentara

– II w kategorii stroke play netto: Hoa Manh Phat, Paweł Krasuski

– III w kategorii stroke play netto: Yan Guen , Marcin Stefański

Zwycięzcy w konkursach dodatkowych:

Closest to the pin: Marcin Stefański, Wojtek Tomikowski , Wojciech Koperski, Leszek Niewczas, Tim Hyland.

Ladies Longest Drive wygrała: Aleksandra Knecht, Men Longest Drive wygrali: Michael Kiviatkowski, Jakub Bojanowski, Viktor Hołyński, Michał Poniż.

Jak co roku, także podczas ostatniej edycji uczestnicy turnieju rywalizowali w konkursie „hole-in-one”, w którym do wygrania był najnowszy model Audi A4. I choć samochód nie znalazł nowego właściciela, to pozostałe zorganizowane atrakcje zapewniały emocje i integrowały gości.  Atrakcyjne nagrody ufundowali wszyscy Partnerzy ARVAL GOLF RALLY, czyli: FORD, Bank BGŻ BNP Paribas Personal Finance, Krotoski – Cichy,  Toyota Żerań, Lexus Żerań, Akzo Nobel, Kia, Pol Assistance, 99Rent, Jaguar Land Rover Polska.

Więcej zdjęć na naszym profilu: Profil ARVAL PL