Strona główna > Aukcje

Aukcje poleasingowe samochodów używanych

Aukcje poleasingowe samochodów używanych

Witamy w sekcji sprzedaży samochodów pokontraktowych. Prezentowane tu aukcje poleasingowe pozwalają na dokonanie zakupu pojazdu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasz serwis aukcyjny przeznaczony jest dla zarejestrowanych osób i firm profesjonalnie zajmujących się obrotem samochodami używanymi. Po zalogowaniu się na portalu użytkownicy uzyskują pełen dostęp do wszystkich ofert i mogą przeglądać aktualne aukcje poleasingowe. Dostęp do około 5 000 pojazdów używanych rocznie, to duża szansa na znalezienie ciekawych modeli oraz wprowadzenie do własnego asortymentu używanych modeli samochodów leasingowych w bardzo dobrym stanie technicznym. To zdecydowanie podniesie atrakcyjność asortymentu Państwa przedsiębiorstwa.

Warunkiem przystąpienia do aukcji jest udokumentowane prowadzenie działalności w zakresie handlu pojazdami. Przywiązujemy bowiem dużą wagę do bezpieczeństwa serwisu, zapewniając wgląd wyłącznie pewnych i sprawdzonych firm oraz osób. W ten sposób eliminujemy ryzyko nawiązania współpracy między kontrahentami, którzy nie doprowadzają transakcji do końca. Ponadto zależy nam na zaproponowaniu rozwiązań osobom i firmom faktycznie zainteresowanym branżą motoryzacyjną i samochodami używanymi. Wszystkie oferowane przez na poleasingowe samochody są naszą własnością i pochodzą tylko z krajowej sieci sprzedaży. Auta posiadają udokumentowaną historię serwisową, jak i szkodową. Udostępniamy ją do wglądu oraz przekazujemy po zakupie pojazdu.

Każdy samochód posiada ponadto szczegółową ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy (Dekra lub SGS). Rzetelna opinia pozwala zaproponować uczciwą, zgodną z wartością rynkową auta poleasingowego wycenę.

Dostęp, jak i użytkowanie platformy aukcyjnej jest całkowicie bezpłatne.

PRZEJDŹ DO PLATFORMY: https://remktg.arval.com

W przypadku pytań zapraszamy do kontakt pod numerem telefonu 22 45 45 500 lub mailowo uzywane@arval.pl

Aby dokonać rejestracji prosimy o przesłanie podstawowych danych.

Uprzejmie informujemy, że Administratorem pani/pana danych osobowych podanych powyżej, jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 24. Powyższe dane osobowe zostały pozyskane poprzez formularz znajdujący się na stronie www.arval.pl i będą przetwarzane w celach marketingowych. Jednocześnie informujemy, że przysługuje pani/panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także w przypadkach określonych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm) prawo wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych.