Strona główna > Formularz Reklamacyjny

Formularz reklamacyjny

Formularz reklamacyjny

Szanowni Państwo,

W trosce o najwyższą jakość usług oferowanych przez Arval Service Lease Polska, oddajemy do Państwa dyspozycji formularz reklamacyjny on-line, dzięki któremu w prosty i bezpieczny sposób możecie Państwo podzielić się z nami uwagami i komentarzami dotyczącymi naszej współpracy.

Pragniemy zapewnić, iż wszystkie reklamacje i sugestie są przez nas bardzo poważnie traktowane i szczegółowo analizowane w ramach procesu doskonalenia standardów współpracy.

Jednocześnie informujemy, iż w każdej sprawie związanej z obsługą floty możecie się Państwo kontaktować bezpośrednio z opiekunem Waszej firmy.

Zespól Arval

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 24. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu rozpatrzenia reklamacji. Dane osobowe zostaną udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.