Strona główna > International Partners > Arval consulting

Arval consulting

Usługi consultingowe dla lepszego zarządzania mobilnością

Arval Consulting oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie mobilności i zarządzania flotą samochodową – włącznie z całkowitą strategią mobilności dla pracowników Klienta.

Strategia floty i mobilności

Pomagamy Klientom zarówno w tworzeniu nowych strategii mobilności, jak i oferujemy analizę dotychczasowych działań. Wskazujemy korzyści z różnych rozwiązań mobilnych dla firmy. Informujemy Klientów o wpływie zmian podatkowych na prowadzenie działalności, pomagamy w podjęciu decyzji dotyczących zarządzania flotą samochodową, pokazując wady i zalety różnych rozwiązań, dzięki czemu Klient może podjąć odpowiedzialną decyzję, bazującą na przesłankach finansowych.

 

Polityka i firma

Strategia zarządzania flotą samochodową oraz strategia mobilności firmy są wdrażane poprzez serię działań, które uwzględniają wymagania Klienta, jak i określają to jak firma powinna funkcjonować. Dzięki Arval, firmowa polityka mobilności jest w pełni zgodna z celami Klienta. Pomagamy w analizie zapisów polityki i jej dostosowaniu do wymagań przedsiębiorstwa i branży oraz zapewniamy wsparcie przy optymalizacji floty, tak aby realizowała on powierzone jej zadania z zakresu CSR (corporate social responsibility) i funkcjonowała jak najefektywniej.

 

Pracownik i kierowca

Wszyscy pracownicy odgrywają istotną rolę w osiągnięciu celów strategicznych firmy.

Arval Consulting może przeprowadzić test porównawczy pomiędzy firmą Klienta, a innymi organizacjami, aby uczynić ją jeszcze bardziej konkurencyjną. Pomagamy także kierowcom modyfikować ich styl jazdy, czyniąc go bardziej bezpiecznym i zrównoważonym oraz zapewniamy pracownikom dostęp do szeregu modułów e-learningowych poświęconych zagadnieniom m.in.bezpieczeństwa na drodze.

“Takie właśnie działania wygenerowały średnie oszczędności wysokości 600 EUR na pojazd rocznie.”

Alessandro Pigazzi, Director of Consulting, Arval.