Strona główna > International Partners > Arval dla kierowców

Arval dla kierowców

Kierowcy odgrywają kluczową rolę w redukcji kosztów

Arval oferuje unikalną aplikację, poprzez którą kierowcy mogą wybierać, zarządzać oraz serwisować pojazdy. Dostarczamy użytkownikom aktualnych informacji za pomocą narzędzi online i pomagamy kontrolować koszty

Jeden punkt kontaktowy

Arval zajmuje się wszystkimi aspektami umowy leasingowej z kierowcą: wyborem i konfiguracją pojazdu, z uwzględnieniem kryteriów opisanych w polityce dotyczącej samochodów służbowych Klienta; zamawianiem i zarządzaniem flota samochodów oraz szkoleniem kierowców, również z zakresu bezpieczeństwa i ecodriving. Zarządzamy również wszystkimi reklamacjami, zamawiamy usługi serwisowe oraz podejmujemy działania w razie wypadku takie jak auto serwis czy samochód zastępczy.

 

Informujemy i edukujemy kierowców

Informacje są kluczowym elementem dla udanych relacji pomiędzy Arval a kierowcami. Dlatego też oferujemy użytkownikom stały przepływ informacji dzięki najnowocześniejszym aplikacjom mobilnym czy dostępowi do platformy online, zapewniającej wgląd do archiwum. W ten sposób kierowcy są regularnie informowani o aktualnych stanie floty samochodowej oraz są świadomi związanych z tym kosztów.

 

Kontrola nad bieżącymi kosztami

Firmy korzystające z usług Arval zwykle obniżają swoje bieżące koszty o 10%. Jak im się to udaje? Po prostu modyfikujemy zachowania użytkowników za kierownicą. Kierowcy są zaangażowani w eksploatację floty firmowej i otrzymują związane z tym informacje - kwartalne podsumowanie zawierające historię szkód, koszty serwisowania, cenę paliwa i emisję CO2 oraz ich porównanie z ustalonymi standardami.

 

Badamy zadowolenie kierowcy

Lubimy się mieć pewność, że współpraca z Arval jest korzystna z punktu widzenia kierowców. Dlatego regularnie badamy ich opinie, aby dowiedzieć się więcej o stanie używanych przez nich pojazdów oraz o jakości i szybkości świadczonych usług, zarówno w chwili dostawy, jak i później. Z chęcią zapoznajemy się z ich uwagami, które mogą pozytywnie wpłynąć na naszą współpracę

Usługi mobilne dopasowane do potrzeb kierowców

Oferujemy Ci dostęp do najnowszych technologii - aplikacje mobilne informują o parametrach pojazdów, a także pomagają poprawić umiejętności kierowców.

My Arval Mobile

Ta mobilna aplikacja dostarcza informacji dotyczących użytkowanych pojazdów oraz niezbędną dokumentację zawsze, kiedy jej potrzebujesz, dzięki czemu firma oszczędza cenny czas oraz pieniądze. Oferujemy także mapy wskazujące najbliższe serwisy samochodowe i punkty obsługowe, dzięki czemu za jej pośrednictwem zarezerwujesz wizytę u mechanika samochodowego, zarówno z poziomu telefonu, jak i tabletu.

Opcje dostępne dla kierowców przez My Arval Mobile obejmują:

 • Użycie technologii GPS
 • Wszystkie szczegóły dotyczące pojazdu oraz licznik odmierzający dni do odnowienia umowy
 • Bezpośredni, całodobowy dostęp do zespołu doradców Arval
 • Mapy serwisów samochodowych i punktów obsługowych
 • Stronę rezerwacji usług
 • Archiwum dokumentów
 • Statystyki kwartalne

Arval Drive Challenge

Arval Drive Challenge to zabawna gra mobilna, której dodatkową wartością jest możliwość poprawy wydajność jazdy kierowców. Celem tej darmowej aplikacji (dostępnej na iPhone’a, jak i Androida) jest zwiększenie świadomości kierowców o tym jak jeżdżą i, docelowo, zmiana ich nawyków na lepsze. Arval Drive Challenge korzysta z technologii GPS na telefony komórkowe, aby zmierzyć szybkość jazdy oraz dynamikę jazdy, która jest częścia ecodriving i bezpiecznej jazdy. Następnie aplikacja wskazuje obszary wymagające poprawy i nagradza za dobrą jazdę. Poniżej przedstawiamy listę kilku specjalnych opcji Arval Drive Challenge:

 • Wykorzystuje technologii GPS
 • Mierzy wydajność jazdy podczas każdej podróży
 • Wskazuje obszary wymagające poprawy
 • Przyznaje nagrody
 • Łączy się bezpośrednio z mediami społecznościowymi