Strona główna > Nota Prawna

Nota prawna

Nota prawna

Korzystanie ze strony Arval

Wszelkie prawa własności intelektualnej do treści i materiałów zamieszczonych w niniejszym serwisie, w szczególności tekstów, plików, zdjęć, grafik i i in. przysługują Arval Service Lease Polska z/s w Warszawie (dalej: „Arval Polska”).

 • Materiałów umieszczonych w niniejszej witrynie nie wolno w żaden sposób modyfikować, reprodukować lub publicznie prezentować, rozprowadzać lub w inny sposób wykorzystywać do jakichkolwiek celów komercyjnych lub publicznych bez zgody Arval.
 • Niedozwolone jest również wykorzystanie tych materiałów w dowolnej innej witrynie lub sieci komputerowej w jakimkolwiek celu. Materiały umieszczone w niniejszej witrynie są chronione prawami autorskimi; jakiekolwiek nieautoryzowane wykorzystanie w/w materiałów stanowić będzie naruszenie praw autorskich.
 • Arval Polska upoważnia użytkowników do przeglądania i pobierania materiałów umieszczonych w niniejszym serwisie wyłącznie dla potrzeb prywatnych i nie komercyjnych, pod warunkiem zachowania na kopiach wszystkich informacji o prawach autorskich oraz innych informacji dotyczących własności umieszczonych w materiałach oryginalnych.
 • Arval Polska zastrzega sobie prawo do aktualizowania i wprowadzania zmian w zawartości niniejszej witryny bez uprzedzenia.
 • Arval Polska nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane na stronach podmiotów trzecich, do których odnośniki znajdują się w niniejszym serwisie.
 • Umieszczenie odnośnika do niniejszej strony wymaga zgody Arval Polska. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem arval@arval.pl.
 • Dostęp do niniejszej witryny jest bezpłatny. Koszt korzystania z sieci telekomunikacyjnych ponosi internauta.
 • Komentarze i inne materiały zamieszczane w serwisie nie stanowią porad ani rekomendacji, w oparciu wyłącznie o które można podejmować jakiekolwiek decyzje. W związku z tym Arval Polska wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za skutki indywidualnych decyzji podjętych na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie przez jej użytkownika lub jakąkolwiek inną osobę.

Dane osobowe

Za pośrednictwem niniejszej witryny, Arval Polska może gromadzić dane osobowe czytelników strony wypełniających formularze zapytania. Dzięki tym informacjom Arval Polska może się skontaktować z czytelnikiem i/lub przygotować ofertę zgodną z jego zapytaniem. Gromadząc dane, Arval Polska może również informować odwiedzających/klientów o najnowszej ofercie i produktach, którymi mogą być zainteresowani, rozwijać zakres oferowanych usług, a także wzbogacać zawartość niniejszej strony internetowej, zgodnie z oczekiwaniami osób ją odwiedzających. 

 • Niniejszy serwis nie ma na celu zbierania tzw. danych wrażliwych (przekonania religijne, opinie itp).
 • Wypełniając formularze zawarte w niniejszej witrynie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie ich przez Arval Polska zgodnie z wymienionymi powyżej zasadami.
 • Jeśli nie życzą sobie Państwo otrzymywać od Arval Polska informacji handlowych lub materiałów promocyjnych, prosimy o kontakt z naszym Działem Marketingu, pod numerem 0-22 45 45 500 lub adresem e-mail arval@arval.pl.