Home > Nowa Jakosc Arval Outsourcing Solutions

Nowa jakość Arval Outsourcing Solutions

Nowa jakość Arval Outsourcing Solutions

czwartek, Marzec 1, 2018

W odpowiedzi na znaczny wzrost zainteresowania klientów, Arval poszerza usługę Arval Outsourcing Solutions (AOS)

Arval, europejski lider w leasingu pojazdów, ulepsza swoje usługi outsourcingowe. Nowy AOS pozwala na jeszcze lepszą obsługę kierowców oraz zwiększenie oszczędności w firmach posiadających flotę samochodową. Z oferty mogą już korzystać klienci w Polsce oraz we wszystkich krajach, w których Arval świadczy swoje usługi.

Arval Outsourcing Solutions to kompleksowa obsługa kierowców oraz ich samochodów. Klienci mogą polegać na partnerze o 25-letnim doświadczeniu w leasingu pojazdów, dysponującym - jedynym w swoim rodzaju - modelem obsługi opartym o „Account Teamy”, gwarantującym wystandaryzowane procesy obsługi klientów, również w wymiarze międzynarodowym. 

– Zapewnienie pełnego wsparcia kierowcom, we wszelkich czynnościach związanych z obsługą floty, to coś co firmy coraz chętniej powierzają specjalistom. Dlatego też rozwijamy usługę AOS. Naszym celem jest, by do 2020 roku nasza oferta stała się pierwszym wyborem dla co najmniej 50% firm korzystających z tego rodzaju usług – mówi Philippe Bismut, CEO Arval.

Oferta AOS składa się z trzech elementów: 

  • To the Road – wsparcie kierowców przed dostarczeniem pojazdu. Przygotowujemy listę pojazdów do wyboru, biorąc pod uwagę budżet i politykę flotową danej firmy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas procesu konfiguracji wyposażenia auta. Dbamy również o to, by kierowca potrafił biegle posługiwać się narzędziami i aplikacjami dostarczanymi przez Arval.
  • On the Road – codzienna obsługa kierowców oraz pojazdów. Umawiamy na wizyty w serwisie, zarządzamy kartami paliwowymi. Zajmujemy się także kwestiami związanymi z ubezpieczeniem. Prowadzimy szkolenia z ekologicznej oraz bezpiecznej jazdy.
  • Off the Road – przeprowadzamy kierowców przez proces zwrotu pojazdu (data, miejsce, etc.). Informujemy także o warunkach przeprowadzenia ew. napraw oraz możliwościach nabycia użytkowanego wcześniej pojazdu.

 

Kierowcom pojazdów firmowych, Arval Outsourcing Solutions zapewnia kompleksowe wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w zakresie wszystkich aspektów obsługi i użytkowania samochodu. Dzięki temu kierowca zawsze jest bezpieczny i mobilny.

Firmom, w ramach miesięcznej opłaty, AOS zapewnia kompleksową usługę outsourcingu. Arval dba zarówno o bezpieczeństwo, jak i mobilność oraz zadowolenie kierowcy. Oferta Arval Outsourcing Solutions jest zbudowana na umowie partnerstwa. Arval w pełni zarządza procesem przejęcia floty obsługiwanej zewnętrznie, udostępniając klientom jeden punkt kontaktowy dla wszystkich bieżących aktywności związanych z parkiem aut służbowych.

– Odnotowaliśmy znaczący wzrost zainteresowania usługą AOS. Głównym powodem dużej popularności tej oferty jest chęć ograniczenia przez firmy kosztów obsługi floty oraz skoncentrowania się na podstawowej działalności biznesowej. Przewidujemy, że popyt na tę usługę będzie w najbliższych latach wzrastał – mówi Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval Polska.

Zaletą usługi AOS jest także zastosowanie we flocie Arval najnowszych rozwiązań telematycznych. Dzięki Arval Active Link firmy uzyskują dostęp do kluczowych informacji dotyczących wykorzystywania pojazdów oraz aktywności kierowców. Analiza tych danych pozwala na lepsze dostosowanie floty do strategii i priorytetów firmy.

 

O firmie Arval

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów. Arval oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do nich rozwiązania optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 6 500 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 103 835 pojazdów na całym świecie (grudzień 2017 r.). 

Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

www.arval.com

 

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 74 krajach i zatrudnia ponad 192 000 pracowników, w tym ponad 146 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franszyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga wszystkim swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych.

BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500