Strona główna > O Arval > Arval Polska > Partnerzy - dostawcy

Partnerzy - dostawcy

Informacje i wytyczne dla partnerów i dostawców

Mając na uwadze satysfakcję Klienta, angażujemy się w relacje z naszymi partnerami i dostawcami. Staramy się regularnie udzielać im wskazówek oraz instrukcji związanych z polityką współpracy z Arval.

Arval oferuje serwis, naprawy i wymianę opon w wynajętych samochodach, pojazdy zastępcze w przypadku uszkodzenia karoserii lub wystąpienia szkody wypadkowej, w krótkim czasie zapewnia dostawę samochodu oraz organizuje jego dogodny zwrot.

Serwis, naprawy i opony

Array

Nasz dział techniczny – dostępny mailowo lub telefonicznie – z chęcią odpowiada na pytania Klientów związane z uszkodzeniem karoserii, naprawy lub wymiany szyb, opon oraz gdy dostarczony pojazd posiada usterki (np. jest uszkodzony wewnątrz lub na zewnątrz, posiada niesprawny licznik, etc.)

Uszkodzenia karoserii i szkody wypadkowe

Array

Jeżeli pojazd należący do Arval uległ uszkodzeniu (awaria lub uszkodzenie w następstwie wypadku) niezbędny jest kontakt z naszym działem technicznym – drogą telefoniczną lub mailową. Naprawy mogą zostać przeprowadzone wyłącznie w autoryzowanej sieci serwisowej Arval, po uprzedniej akceptacji zakresu.

Dostawa pojazdów Arval

Array

W przypadku zapotrzebowania na dostawę pojazdów Arval, prosimy o uprzedni kontakt z pracownikami naszego działu zakupów. Aby proces dostawy pojazdu odbył się sprawnie i bezproblemowo, niezbędne jest wydanie przez nich wcześniejszej zgody. Prosimy pamiętać, że procedura przekazania kierowcy samochodu trwa przynajmniej trzy dni robocze. Pracownicy Arval wydadzą polisę ubezpieczeniową wynajmowanego samochodu, zamówią karty paliwowe i dostarczą Klientowi wszelką niezbędną dokumentację.

Zwrot pojazdu Arval

Array

Kierowcy często zwracają swój obecny pojazd w dniu, w którym odbierają nowy. Arval może zorganizować zwrot pojazdu – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a my zorganizujemy natychmiastowy odbiór.

Zostań partnerem!

Array

Arval dąży do tego, aby oferować swoim Klientom i kierowcom najlepszą możliwą jakość obsługi. Dlatego też współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy spełniają takie same standardy. Zawsze z chęcią zapoznamy się z ofertą Twojej firmy – osoby zainteresowane współpracą z Arval oraz dodatkowymi informacjami zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 22 45 45 500