Home > Program Talentowy

Program talentowy

Program talentowy

wtorek, Lipiec 23, 2019

Pracownicy Arval mieli okazję rozwinąć skrzydła w 1. edycji Programu Rozwoju Talentów. Do udziału w projekcie zostało wybranych 12 przedstawicieli działów: operacyjnego, sprzedażowego i finansowego.

Celem programu „Rozwiń skrzydła” był rozwój kluczowych osób w organizacji poprzez zaangażowanie ich w strategiczne projekty biznesowe. Uczestnicy pracowali grupowo oraz indywidualnie, zdobywając wiedzę na temat siebie (z wykorzystaniem m.in. metodologii Insights Discovery) oraz metodologii zarządzania projektami (Design Thinking). W ramach zadań pracowali m.in. nad zwiększeniem poziomu satysfakcji pracowników, kierowców oraz poprawą niektórych procesów operacyjnych i sprzedażowych w Arval. Projekty, które powstały w efekcie ich współpracy prezentowali następnie przed Zarządem firmy.

Poprzez realizację wszystkich zadań, uczestnicy mieli okazję w pełni zrozumieć cele organizacji oraz wzmocnić świadomość odpowiedzialności za własny rozwój i karierę w firmie.

Wierzymy, że nowe kompetencje managerów przydadzą się w codziennym zarządzaniu zespołem i przybliżą Arval do kolejnych sukcesów!

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500