WYNAJEM POJAZDÓW DLA BIZNESU NA OKRES DO 24 MIESIĘCY

WYNAJEM POJAZDÓW DLA BIZNESU NA OKRES DO 24 MIESIĘCY

Arval
poniedziałek, Listopad 9, 2015

Dla ARVAL Polska najważniejszą usługą jest długoterminowy wynajem samochodów – powyżej 24 miesięcy. Jednak podczas badania potrzeb i potencjału klientów okazało się, że czasami trudno jest klientom określić zakres czasowy, na jaki będą potrzebne samochody służbowe. Wybór dłuższego okresu wynajmu okazuje się ryzykowny, a oferty krótkoterminowe są zbyt kosztowne.

 

Na takie sytuacje ARVAL Polska proponuje optymalną ofertę wynajmu średnioterminowego, tzw. MTR (mid-term rental), nową usługę, z której klienci skorzystają w niestandardowych sytuacjach. Takie sytuacje, to na przykład tymczasowe projekty, takie jak wprowadzanie na rynek nowego produktu i związana z tym intensywna promocja czy projekty sezonowe, np. tylko na okres wakacji. Czasem firmy oddelegowują pracowników do innych regionów w celu wsparcia lub sprawdzenia najlepszych praktyk. Albo też otwierają nowy oddział pilotażowo i przez pierwszy rok chcą zobaczyć, jak się będzie rozwijał. Często międzynarodowi Klienci zatrudniają ekspertów i specjalistów z zagranicy, tzw. ekspatów na kontrakty czasowe. Lub też popularne w Polsce firmy BPO (Business Outsourcing Processes) zdobywają nowy kontrakt i potrzebują natychmiast większej liczby aut. Czy wreszcie zamówiony w ARVAL samochód na długoterminowy kontrakt posiada na tyle zindywidualizowaną specyfikację, że trzeba czekać na niego nawet pół roku.

 

W tych wszystkich przypadkach idealnie sprawdzi się wynajem średnioterminowy. Przede wszystkim dlatego, że samochody Arval dostarcza w ciągu 48 godzin. Klient mówi tylko jaka interesuje go klasa (ABCD) i określa miesięczny limit kilometrów oraz okres trwania kontraktu – który w trakcie również może zmienić. Klient korzysta z usług znanych mu z wynajmu długoterminowego, takich jak serwisowanie, ubezpieczenie z Assistance czy zespół obsługi do pełnej dyspozycji Klienta.

Powstała usługa prosta i elastyczna, szybka w dostawie i niekłopotliwa w rozliczeniach.

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500