Mercedes E Klasa E 220d 4Matic, linia AMG
PLN 2,819
PLN 2,999
brutto M-C

Mercedes E Klasa

E 220d 4Matic, linia AMG

Dostępny już w sierpniu
rower oferta pracownicza
PLN 2,819
PLN 2,999
brutto M-C
36 mies 15000 km/rocznie

Opis:

Dostępne kolory:

  • Czerń obsydianu
  • Błękit kawansytu

Zapytaj doradcę o dostępne wersje kolorystyczne

Koszty pakietu OPONY +  -> 170 PLN BRUTTO/MC  ( W ramach usługi otrzymujesz zakup, wymianę i przechowywanie  opon zimowych )

Oferta promocyjna ważna do końca czerwca 2020r. lub  do wyczerpania puli aut.

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ POZOSTAŁE KONFIGURACJE PRZEBIEGÓW

Charakterystyka

Specyfikacja

Kategoria
Kombi
Rok produkcji
2019
Skrzynia biegów
Automatyczna
Rodzaj paliwa
Diesel
Drzwi
5 drzwiowy
Moc
194 KM
Engine Size
1950 cm3
Stop&Start
Off
Kolor nadwozia
Szary, Granatowy

Standardowe wyposażenie

Kamera 360
Felgi 18
Pakiet AMG
Pilot zdalnego parkowania

Zawarte usługi

Samochód zastępczy

Otrzymujesz auto zastępcze tej samej klasy na czas naprawy.

ASSISTANCE

Otrzymujesz opiekę Assistance 24 godziny na dobę. 

FINANSOWANIE

Otrzymujesz atrakcyjne finansowanie na okres 36, 48 i 60 miesięcy. Nie wymagamy wpłaty własnej.

OBSŁUGA SERWISOWA

Serwis, obsługę techniczną i przeglądy przeprowadzamy w ramach Twojej miesięcznej raty.

UBEZPIECZENIE

Oddajemy Ci samochód z pakietem ubezpieczeń: OC, AC.

ZAMAWIAM SAMOCHÓD

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do przedstawienia oferty marketingowej produktów i usług własnych.

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.