Arval Background

Jak to działa?

Teaser

Twój samochód w 3 PROSTYCH KROKACH

Content

xhgfh

Wynajem Długoterminowy dla osób fizycznych to produkt finansowania wynajmu pojazdu w Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zapewniający usługi administracyjne i serwisowania. Płacisz stałą miesięczną ratę i masz do dyspozycji nowy samochód na określony czas i przebieg zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Firma Arval zajmuje się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, w razie potrzeby dostarcza również samochody zastępcze. 

Samochody i parametry 

  • Pojazdy w określonej konfiguracji, znajdujące się w aktualnej ofercie Arval.
  • Oferta uwzględnia określony roczny limit kilometrówna danym pojeżdzie (3 warianty do wyboru) oraz stały okres finansowania.

W Arval przygotowaliśmy dla Ciebie oferty konkretnych modeli samochodów z określonym wyposażeniem. Znajdziesz je na stronie w zakładce: Oferta. Wypełniając formularz zgadzasz się na kontakt naszego konsultanta, który przedstawi Ci szczegółową specyfikację konkretnego modelu samochodu. 
Termin dostępności został wskazany w ofertach konkretnych modeli samochodów. W przypadku niektórych ofert jest możliwość odbioru pojazdu w kilka dni, inne oferty mogą mieć wskazany dłuższy termin oczekiwania.Aby przyspieszyć czas realizacji zamówienia i rejestracji pojazdu należy postępować zgodnie z instrukcją procesu wskazaną przez konsultantów.

rdjhgfj

Oferta Wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych jest dostępna dla osób, które są zatrudnione w danym przedsiębiorstwie na umowę o pracę od co najmniej 6 miesięcy i posiadają nr PESEL. W przypadku osób zatrudnionych na czas określony, wymagane jest by okres finansowania pojazdu był krótszy niż pozostały okres zatrudnienia.

Jak to działa?

  • Zapytanie ofertowe
  • Kontakt doradcy Arval
  • Wnioskowanie i Analiza kredytowa*
  • Odbiór samochodu

 

*Aby zawnioskować o wynajem pojazdu dla osób fizycznych należy wypełnić formularz, który zostanie ci udostępniony przez naszego konsultanta. W kolejnym kroku należy wysłać na adres: privatelease@arval.pl skan zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu. Dokument powinien być wypełniony i podpisanyprzez pracownika HR firmy.