MTR Samochody Nowe

Samochody Nowe Wynajem Średnioterminowy

 

Wynajem Średnioterminowy

Wynajem Średnioterminowy samochodów umożliwia Ci wypożyczenie pojazdu na okres  24 miesięcy. Wystarczy, że określisz przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy Ci auto. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych. Umowa wynajmu średnioterminowego obejmuje pakiet usług.

Usługi zawarte w ofercie wynajmu średnioterminowego samochodów nowych:

  • obsługa serwisowa
  • opony wielosezonowe (w tym serwis/wymiana)
  • pełne ubezpieczenie (udział własny - 1000 zł)
  • assistance EU
  • auto zastępcze
  • przebieg roczny 15 tys. km
  • umowa na 24 miesiące

 

Sprawdź również ofertę wynajmu długoterminowego: Przejdź do strony

no

OFERTA DEDYKOWANA PRACOWNIKOM BNP PARIBAS

Grupa B/B+ (m.in. Toyota Yaris)

toyota yaris multioferta

1099 zł brutto/m-c
zawiera pakiet usług 

Grupa C/C+ (m.in. Renault Megane)

Renault Megane

1349 zł brutto/m-c
zawiera pakiet usług 

Grupa D/D+ (m.in. Hyundai Tucson)

Hyundai Tucson

1629 zł brutto/m-c
zawiera pakiet usług 

dopłata multioferta

Zamów rozmowę w sprawie multioferty

WYBIERZ OFERTĘ, KTÓRĄ JESTEŚ ZAINTERESOWANY
Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do przedstawienia oferty marketingowej produktów i usług własnych.

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.