Corporate Credit Analyst

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
ACCW
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analiza zdolności kredytowej klientów z krajów nordyckich lub innych wskazanych przez przełożonego

  • Zrównoważony rozwój portfela klientów

  • Formułowanie rekomendacji kredytowych i podejmowanie decyzji w ramach przyznanych uprawnie decyzyjnych

  • Monitoring jakości przypisanego portfela klientów

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego

  • Doświadczenia w obszarze związanym z analizą kredytową klientów

  • Znajomości zasad analizy kredytowej, wyznaczania ratingu i oceny ryzyka

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel

Kandydaci powinni ponadto cechować się:

  • Umiejętnością jasnego formułowania wniosków, podejmowania i uzasadniania decyzji

  • Zaangażowaniem i odpowiedzialnością

  • Zdolnością komunikowania się z osobami na różnych poziomach organizacji

  • Samodzielność w organizowaniu własnej pracy i ustalaniu priorytetów

Tylko jeden plik.
Limit 32 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, xls, xlsx.

Oczekiwania finansowe netto
Dyspozycyjność
Skąd dowiedziałeś/aś się o ofercie pracy w Arval
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.