Leasing versus buying: why is leasing better?

Leasing czy kupno: dlaczego leasing jest korzystniejszy?

Zakup samochodu osobowego lub dostawczego  jest kosztowny i czasochłonny.  Wybierając leasing w Arval, możesz polegać na nas. Wspieramy Cię w zarządzaniu Twoją flotą i budżetem. Zabieramy wszelkie obawy i przejmujemy ryzyko związane z prowadzeniem pojazdu służbowego. 

 • WARTOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

  Arval full-service leasing pozwala na jazdę najnowszym samochodem osobowym lub dostawczym, korzystanie z konkurencyjnych ofert, bez konieczności ponoszenia kosztów utrzymania i deprecjacji. Serwis i konserwacja, szkody i ubezpieczenie, a nawet specjalistyczny sprzęt zamontowany w pojeździe? Wszystko to jest włączone jest do jednej stałej miesięcznej faktury. Po prostu odbieramy ryzyko i zmartwienia.

  Leasing Kupno
  Nowy samochód co 5 lat ✔️
  Wszystkie usługi w racie ✔️
  Jesteś posiadaczem pojazdu ✔️
  Przewidywalność kosztów Stała miesięczna rata Zmienne koszty
 • ZWIĘKSZ SWÓJ ZYSK

  Wiemy, że małe przedsiębiorstwa tracą czas, zarządzając samochodem - a czas to pieniądz. Leasing z Arval daje Ci dodatkowy czas, który możesz poświęcić na prowadzenie biznesu. Wszystkie te koszty, które wcześniej były trudne do przewidzenia (takie jak serwis i naprawa) są teraz stałym kosztem miesięcznym. Dodatkowo możesz otrzymać pakiet usług Arval, w tym pomoc drogową i wymianę opon. Po prostu pomagamy zwiększyć opłacalność Twojego biznesu i utrzymać Twoją firmę na szczycie.

 • BEZ PROBLEMÓW

  Potrzebujesz kogoś, kto załatwi sprawy za ciebie. W Arval otrzymujesz dedykowaną pomoc techniczną w czasie trwania umowy, gotową do pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystkie usługi są wliczone w cenę. Skoncentruj się na swojej działalności zamiast na flocie.

 • ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANA MOBILNOŚĆ

  Skorzystaj z najlepszej oferty i zawsze miej nowoczesny, nowy samochód, który poprawi wizerunek Twojej marki. Wystarczy wybrać model z naszej bogatej oferty  pojazdów, czas trwania i przebieg, a następnie wyjechać wspaniałym samochodem po stałej cenie. Możesz również dostosować swoją umowę do swoich potrzeb przez cały okres jej obowiązywania. Pojazd na własność dewaluuje Twój majątek i potencjał Twojej firmy, w miarę starzenia się pojazdu. W przypadku leasingu nie masz żadnych ograniczeń.

 • DŁUGO- CZY ŚREDNIOTERMINOWY NAJEM?

  Dedykowany głównie dla pracowników tymczasowych, przydatny podczas szczytu sezonu lub krótkich projektów, wynajem średnioterminowy pozwala wybrać czas trwania odpowiedni dla Ciebie. Nawet jeśli chcesz regularnie zmieniać pojazdy, po prostu wybierz kategorię pojazdu i termin, od 1 do 24 miesięcy - najlepszy w swojej klasie pojazd może być Twój w mgnieniu oka.

OTRZYMAJ NASZ NEWSLETTER
Jesteś zainteresowany leasingiem i nową mobilnością