sprzedazy

Account Manager

Warszawa, Wołoska 24
Umowa o pracę
Dział:
Dział sprzedaży
Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Kompleksową obsługę Klienta oraz utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych.
Przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów.
Aktywną sprzedaż produktów Arval.
Ścisłą współpracę z Business Managerami oraz pozostałymi działami firmy.

Wymagane umiejętności:

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w pracy z klientami, budowania i utrzymywania relacji.
Dobrej znajomości MS Office(w szczególności Excel).
Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Umiejętności radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach.
Zdolności analitycznych oraz umiejętności formułowania wniosków i rekomendacji.
Zainteresowania motoryzacją i rynkiem CFM.