blog o arval

Aktualności

{label}
{value}

Szukaj
Theme
Category
Active filters
Hyundai i30 – najlepszy

Hyundai i30 – najlepszy wybór w tej klasie?

Gdy w 2009 roku debiutowała pierwsza wersja Hyundaia i30, niemal nikt nie spodziewał się tego, jak wielki sukces odniesie w przywiązanej do tradycji Europie. Obecnie w sprzedaży jest już 3. generacja, która po drodze przeszła dwie restylizacje, a kolejna właśnie trafiła do fabryk i niedługo niewątpliwie okaże się kolejnym sprzedażowym hitem. Co przesądziło o tym, że popularny kompakt południowokoreańskiej marki na stałe wpisał się w krajobraz polskich dróg?

wt. 28/05/24
elektryk 2023

Najpopularniejsze auta elektryczne w Polsce i Europie

Unia Europejska stawia sprawę jasno. Od 2035 roku koncerny samochodowe będą mogły sprzedawać w Europie nowe samochody tylko w wariancie z silnikiem elektrycznym. Polscy kierowcy mogą wykorzystać ten czas na cieszenie się nowymi autami z silnikiem spalinowym albo wręcz odwrotnie – zacząć oswajać się z nieuchronną zmianą i przesiąść się na elektryka już teraz. Wiele wskazuje na to, że druga z tych opcji jest bardziej prawdopodobna.

pt. 24/05/24
premiera barometru flotowego

BAROMETR FLOTOWY 2024: POLSKIE FLOTY SAMOCHODOWE CIĄGLE ROSNĄ, ALE ELEKTRYFIKUJĄ SIĘ POWOLI

Rozbudowa polskich flot nie ustaje, szczególnie, gdy w grę wchodzą pojazdy dostawcze. Choć firmy deklarują duże zainteresowanie zelektryfikowanymi pojazdami to transformacja energetyczna w Polsce dokonuje się jednak wolniej niż w innych krajach UE – wynika z 20. edycji „Barometru Flotowego”, tworzonego przez Arval Mobility Observatory na podstawie badań przeprowadzonych w 30 krajach, w tym w Polsce. Głównym argumentem do przesiadki do elektryków jest chęć redukcji kosztów paliwa. Badanie pokazuje też, że polscy przedsiębiorcy w porównaniu do innych krajów UE, znacznie rzadziej włączają do firmowej floty samochody używane.

czw. 23/05/24
elektryczna mobilność

Elektryczna mobilność w biznesie - korzyści dla firm

W debacie publicznej od lat omawiane są wyzwania i szanse, jakie niesie za sobą elektryczna mobilność w biznesie. Nieco mniej zaangażowania daje się zauważyć przy omawianiu licznych przecież korzyści. A szkoda. Elektryczna mobilność coraz częściej postrzegana jest, jako realna alternatywa oraz obietnica czystszej i lepszej przyszłości. Jakie korzyści dla biznesu niesie za sobą elektryczna mobilność?

pon. 20/05/24
arval uzywane auta sukces

Arval dynamicznie rośnie w segmencie pojazdów używanych. Wzrost sprzedaży o 2/3, a wynajmu o połowę

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów, odnotował w 2023 roku znaczące wzrosty sprzedaży i wynajmu samochodów pokontraktowych.

śr. 15/05/24
tucson blog

Hyundai Tucson – dlaczego Polacy tak często wybierają to auto? Przegląd najważniejszych funkcji

Choć segment SUV-ów i crossoverów wciąż poszerza się o nowe modele, kolejne edycje znanych i lubianych klasyków cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W regułę idealnie wpisuje się Hyundai Tucson, który co prawda pojawił się po raz pierwszy w 2004 roku, ale jest produkowany do dziś i doczekał się już czwartej generacji. Co przesądza o jego wyjątkowej popularności?

pon. 13/05/24
auta idealne  na podroz

Najlepsze samochody dla miłośników podróży. Wybierz idealne auto na długie trasy!

Chociaż do dyspozycji jest wiele środków transportu, z których można skorzystać, wybierając się na wakacje, samochód cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków, zwłaszcza w kontekście podróży krajowych. Wybierając się autem w długą podróż, trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie przygotowanie, w tym na wybór właściwego auta. Jaki model dobrze sprawdzi się na długich trasach?

pon. 06/05/24
ford x arval wspolpraca

.

Klienci salonów Forda mogą korzystać z kolejnej opcji finansowania pojazdów tej marki – wynajmu długoterminowego z pełną obsługą. To efekt współpracy Ford Polska oraz Arval Service Lease Polska, lidera krajowego rynku wynajmu. W efekcie z salonów Forda można wyjechać samochodem bez wpłaty wstępnej, płacąc stałą ratę przez cały okres trwania kontraktu, zawierającą finansowanie pojazdu, ubezpieczenie, serwis, assistance, a nawet sezonową wymianę opon.


czw. 25/04/24