media

Aktualności

{label}
{value}
Motyw
Kategoria
Active filters
Przekazanie samochodów Arval

ARVAL WSPIERA WALKĘ Z EPIDEMIĄ I BEZPŁATNIE UŻYCZA SAMOCHODY PLACÓWKOM MEDYCZNYM NA MAZOWSZU

Arval Service Lease Polska, największa w Polsce firma specjalizująca się w wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu flotą, po raz kolejny włącza się w pomoc dla polskich placówek medycznych. W obliczu spodziewanej na jesieni drugiej fali epidemii Sars-Cov-2, firma przekazała 15 samochodów na użytek szpitali i ośrodków zdrowia zlokalizowanych na Mazowszu. Auta będą wykorzystywane głównie do transportu leków, próbek do badań i innych materiałów medycznych.

czw. 06/08/20
Pakiet samochód i ładowarka

ARVAL OFERUJE SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY Z ŁADOWARKĄ W PAKIECIE

Arval Service Lease Polska, lider na rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą, dostarcza klientom samochody elektryczne wraz z inteligentnymi ładowarkami. Pakiet, samochód i ładowarka, jest oferowany zgodnie z ideą kompleksowej obsługi one-stop-shop. Produkt powstał we współpracy z firmą EVBox. Jest ona częścią grupy energetycznej ENGIE, z którą Arval realizuje międzynarodową umowę na wspólne tworzenie elektromobilnych pakietów usług.

śr. 22/07/20
the journey goes

ARVAL RUSZA Z WYNAJMEM ROWERÓW DLA FIRM. EKOLOGICZNY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA DOJAZDY DO PRACY.

Arval Service Lease Polska, lider na rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą (tzw. car fleet management), rusza z ofertą wynajmu rowerów, w tym także elektrycznych i jednocześnie definiuje nowy sektor mobilności – bike fleet management. Umowa wynajmu zapewnia finansowanie roweru, ubezpieczenie od kradzieży, OC, NNW, a także serwis i pakiet sezonowych przeglądów. To pierwsza tego typu oferta na rynku przygotowana przez firmę na co dzień zajmującą się wynajmem pojazdów. Jest skierowana do klientów, którzy już korzystają z usług Arval.

pon. 06/07/20
elek

JUŻ ZA 10 LAT 70% SAMOCHODÓW W EUROPIE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

ARVAL NAKREŚLA WIZJĘ MOTORYZACYJNEJ REWOLUCJI W BIAŁEJ KSIĘDZE ELEKTROMOBILNOŚCI
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek motoryzacyjny przeszedł ogromną przemianę. Odejście od benzyny i oleju napędowego na rzecz zelektryfikowanych pojazdów będzie nadal postępować w błyskawicznym tempie, a zmiana będzie widoczna już w perspektywie najbliższych pięciu lat, wynika z Białej Księgi Elektromobilności opublikowanej przez Grupę Arval, lidera w branży wynajmu pojazdów z pełną obsługą oraz inicjatora zmian w zakresie mobilności.

śr. 17/06/20
ZDALNE  ZGŁASZANIE SZKÓD
Komunikat prasowy

ARVAL UMOŻLIWIA KIEROWCOM ZDALNE ZGŁASZANIE SZKÓD. WYSTARCZY APLIKACJA

Kierowcy flotowi korzystający z samochodów dostarczonych przez Arval mogą już zgłaszać szkody przez aplikację mobilną. Dzięki aplikacji My Arval Mobile można szybciej i prościej załatwić formalności, które wcześniej wymagały wypełniania dokumentów. Zdjęcia uszkodzeń także przesyłane są zdalnie, przez co części niezbędne do naprawy serwis zamówi z wyprzedzeniem, bez konieczności wizyty w warsztacie.

śr. 03/06/20
fnfnf
Komunikat prasowy

OFERTA „THE JOURNEY GOES ON” NA CZAS POWROTU PO PANDEMII – PEŁNE WSPARCIE W ZAKRESIE MOBILNOŚCI

Arval, ekspert na rynku wynajmu pojazdów z pełną obsługą i wiodący gracz w zakresie dostarczania mobilności, stworzył kompleksową ofertę pod nazwą „The Journey Goes On” z myślą o przedsiębiorstwach i ich pracownikach wracających do pracy po okresie społecznej kwarantanny. Firma oferuje wynajem samochodów z pełną obsługą już od 20 zł dziennie, dostawę samochodów „pod drzwi”, a niebawem także wynajem rowerów elektrycznych.

wt. 19/05/20
foto1

ARVAL WŁĄCZA SIĘ DO WALKI Z KORONAWIRUSEM I BEZPŁATNIE UŻYCZA AUTA PLACÓWKOM MEDYCZNYM

Arval bezpłatnie użycza placówkom medycznym 13 samochodów, które wspomogą je w walce z koronawirusem.

śr. 08/04/20
robert antczak pzwlp

Robert Antczak stanął na czele PZWLP

Organizacja firm wynajmu długoterminowego aut i Rent a Car wybrała nowe władze

pon. 06/04/20

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.