media

Aktualności

{label}
{value}
Motyw
Kategoria
Active filters
Acquaplaning

BEZPIECZNIE NA DRODZE Z ARVAL DRIVING ACADEMY

Firma Arval Service Lease Polska, lider na rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą, rusza z cyklem porad dotyczących bezpiecznej jazdy i poprawnych nawyków za kierownicą. Eksperci Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara w ramach programu Arval Driving Academy przygotowali serię filmów, które pomogą kierowcom radzić sobie w trudnych warunkach drogowych. Podróżując, służbowo czy prywatnie, warto wiedzieć jakich błędów nie popełniać, by bezpiecznie dojechać do celu. Nowy cykl jest elementem strategii Arval Beyond, która zakłada obniżenie liczby wypadków we flocie wynajmowanej przez Arval o 10% do 2025 r.

pt. 18/12/20
EnergyMix

Trzy rodzaje napędu, jeden zdecydowany zwycięzca - wyniki testu Energy Mix Experience by Arval

Dynamika, właściwości jezdne oraz komfort to najważniejsze przewagi drogowe elektrycznych samochodów nad pojazdami z napędem spalinowym i hybrydowym. Arval Service Lease Polska prezentuje wyniki jazd testowych Energy Mix Experience oraz ankiet przeprowadzonych przy tej okazji tego wydarzenia wśród szefów flot samochodowych i dziennikarzy motoryzacyjnych. Eksperci porównywali, jak sprawdza się Hyundai Kona z trzema różnymi rodzajami napędu. Próby odbywały się zarówno na torze, jak i na drogach publicznych.

śr. 25/11/20
a6

FIRMOWE FLOTY NIE SCHODZĄ Z EKOLOGICZNEGO KURSU. ARVAL MOBILITY OBSERVATORY PUBLIKUJE COROCZNY BAROMETR FLOTOWY

Samochody napędzane ekologicznie, a także alternatywne środki transportu, jak carsharing czy współdzielenie rowerów, to przyszłość polskich i europejskich flot – wynika z nowego „Barometru Flotowego”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory.


śr. 28/10/20
Arval bey

KIERUNEK: ZRÓWNOWAŻONA MOBILNOŚĆ. ARVAL PRZEDSTAWIA NOWĄ STRATEGIĘ “ARVAL BEYOND” NA LATA 2020-2025

• Arval ogłasza ewolucję swojego modelu biznesowego. Czołowy gracz rynku długoterminowego wynajmu pojazdów z pełną obsługą zamierza stać się liderem rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności.
• Cztery innowacyjne oferty Arval kierowane są do szerszej grupy potencjalnych odbiorców – nie tylko firm, ale też ich pracowników, klientów indywidualnych i partnerów.
• Firma stawia sobie ambitne cele na 2025 rok: 2 miliony wynajętych samochodów, w tym 500 000 pojazdów zelektryfikowanych.

wt. 06/10/20
Leasing konsumencki

ARVAL STARTUJE Z WYNAJMEM KONSUMENCKIM. KLIENCI INDYWIDUALNI BĘDĄ MOGLI KORZYSTAĆ Z OFERT WCZEŚNIEJ ZAREZERWOWANYCH TYLKO DLA FIRM

Arval Service Lease Polska kontynuuje jesienną ofensywę biznesową i wprowadza ofertę najmu konsumenckiego. Klienci indywidualni mogą skorzystać z możliwości długoterminowego wynajmu samochodów na takich samych warunkach jak firmy. Usługa jest częścią pakietu The Journey Goes On, który zawiera rozwiązania, które pomogą Ci wrócić do nowej normalności po kilku miesiącach społecznej kwarantanny.

śr. 23/09/20
Arval - carsharing

ARVAL WCHODZI NA RYNEK CAR SHARINGU I WPROWADZA PLATFORMĘ DO KORPORACYJNEGO WSPÓŁDZIELENIA POJAZDÓW

Arval Service Lease Polska, lider branży długoterminowego wynajmu pojazdów z pełną obsługą, należący do Grupy BNP Paribas, wprowadza nowe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zoptymalizować wykorzystanie floty. Dzięki nowej usłudze Arval Car Sharing możliwe będzie użytkowanie jednego samochodu przez wielu kierowców, a proces wypożyczenia będzie przeprowadzony w całości poprzez aplikację mobilną. Car sharing będzie możliwy zarówno w przypadku nowych pojazdów, jak i tych, które już znajdują się we flocie.

śr. 02/09/20
Przekazanie samochodów Arval

ARVAL WSPIERA WALKĘ Z EPIDEMIĄ I BEZPŁATNIE UŻYCZA SAMOCHODY PLACÓWKOM MEDYCZNYM NA MAZOWSZU

Arval Service Lease Polska, największa w Polsce firma specjalizująca się w wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu flotą, po raz kolejny włącza się w pomoc dla polskich placówek medycznych. W obliczu spodziewanej na jesieni drugiej fali epidemii Sars-Cov-2, firma przekazała 15 samochodów na użytek szpitali i ośrodków zdrowia zlokalizowanych na Mazowszu. Auta będą wykorzystywane głównie do transportu leków, próbek do badań i innych materiałów medycznych.

czw. 06/08/20
Pakiet samochód i ładowarka

ARVAL OFERUJE SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY Z ŁADOWARKĄ W PAKIECIE

Arval Service Lease Polska, lider na rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą, dostarcza klientom samochody elektryczne wraz z inteligentnymi ładowarkami. Pakiet, samochód i ładowarka, jest oferowany zgodnie z ideą kompleksowej obsługi one-stop-shop. Produkt powstał we współpracy z firmą EVBox. Jest ona częścią grupy energetycznej ENGIE, z którą Arval realizuje międzynarodową umowę na wspólne tworzenie elektromobilnych pakietów usług.

śr. 22/07/20

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.