SZKOLENIA ONLINE DLA KIEROWCÓW

ARVAL DRIVING ACADEMY URUCHAMIA SZKOLENIA ONLINE DLA KIEROWCÓW

Innowacje 17 Feb 2021

W dobie pandemii COVID-19 i zaostrzonych polityk bezpieczeństwa w firmach, Arval Service Lease Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza e-szkolenia z bezpiecznej jazdy. Są one przeznaczone dla przedsiębiorstw, dla których temat bezpieczeństwa jest bardzo ważny, ale ze względu na obecną sytuację nie chcą one wysyłać kierowców na kursy stacjonarne. Zdalne prelekcje w ramach programu Arval Driving Academy przeprowadzą instruktorzy Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara.

Lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów, Arval Service Lease Polska z grupy BNP Paribas, jako pierwsza firma z branży car fleet management w Polsce oferuje klientom kurs doskonalenia techniki jazdy w formie e-szkolenia.

– Zapytania o zdalną formułę szkoleń w ramach Arval Driving Academy napływają do nas nawet od bardzo dużych przedsiębiorstw, zainteresowanych zakupem kursów dla swoich kierowców.

Oczywiście formuła online nie zastąpi dotychczasowej stacjonarnej wersji, która przez cały czas jest dostępna. To dodatkowe rozwiązanie wprowadzamy ze względu na pandemię i obostrzenia, które w wielu firmach wciąż nie pozwalają na stacjonarny udział kierowców w kursie – mówi Rafał Tarnacki, Product & Innovations Manager w Arval Service Lease Polska.

 – Choć nic nie zastąpi szkolenia praktycznego, mamy wiele sposobów na przekazanie wiedzy o bezpiecznej jeździe także w sposób zdalny. Podczas szkoleń online omawiamy podstawowe elementy zasad ruchu drogowego oraz jazdy defensywnej. Wszelkie techniki i potencjalne błędy pokazujemy na filmach. Przygotowaliśmy też serię grafik, które w przystępny sposób wyjaśniają, jak prawa fizyki wpływają na pojazd podczas jazdy. Nasi kursanci mają możliwość czynnego uczestnictwa i zadawania pytań na bieżąco – mówi Krzysztof Wicentowicz, instruktor z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara.

E-szkolenia Arval Driving Academy realizowane są za pośrednictwem popularnych platform do telekonferencji, takich jak Zoom czy Microsoft Teams. Pojedyncze szkolenie składa się z dwóch modułów, po 90 minut każdy, a optymalna liczba uczestników wynosi 15 osób. Klienci Arval mogą obecnie wybierać spośród modułów tematycznych, takich jak: Safety, Defensive czy Eco Driving

Szkolenia w ramach Arval Driving Academy dostępne są dla firm korzystających z wynajmu długoterminowego w Arval.

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Goworek – agnieszka.goworek@arval.com - +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1,4 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2020 r.). Każdego dnia ponad 7 200 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. W ramach organizacji, Arval jest częścią pionu Retail & Banking Services.

www.arval.com

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 71 krajach i zatrudnia około 199 000 pracowników, w tym ponad 151 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Czytaj dalej Show less