Przekazanie samochodów Arval

ARVAL WSPIERA WALKĘ Z EPIDEMIĄ I BEZPŁATNIE UŻYCZA SAMOCHODY PLACÓWKOM MEDYCZNYM NA MAZOWSZU

Komunikacja korporacyjna 6 Aug 2020

Arval Service Lease Polska, największa w Polsce firma specjalizująca się w wynajmie pojazdów oraz zarządzaniu flotą, po raz kolejny włącza się w pomoc dla polskich placówek medycznych. W obliczu spodziewanej na jesieni drugiej fali epidemii Sars-Cov-2, firma przekazała 15 samochodów na użytek szpitali i ośrodków zdrowia zlokalizowanych na Mazowszu. Auta będą wykorzystywane głównie do transportu leków, próbek do badań i innych materiałów medycznych.

Wyboru placówek do których trafią samochody dokonało Ministerstwo Zdrowia, w porozumieniu z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim. Większość pojazdów została już dostarczona przez Arval do ośrodków medycznych na terenie całego Mazowsza.

Arval wspiera medyków od początku epidemii Sars-Cov-2. Udostępniamy im nasze auta poleasingowe, bo wiemy, jak istotna w pracy szpitali jest mobilność. Ponieważ znów mamy w Polsce rosnące wskaźniki zachorowań i wiele mówi się o drugiej fali epidemii, która może uderzyć w najbliższych miesiącach, postanowiliśmy jak najszybciej zareagować. Mamy nadzieję, że pojazdy użyczone służbie zdrowia, pomogą w walce z koronawirusem – mówi Paweł Doleciński, Business Development Manager w Arval.

Wszystkie dostarczone przez Arval samochody mają zapewnioną obsługę serwisową oraz są objęte ubezpieczeniem i assistance, co umożliwi ich bezproblemowe użytkowanie.

Firma użyczyła dotychczas 29 pojazdów placówkom medycznym w województwach: warmińsko-mazurskim, lubuskim i mazowieckim. W planach jest wsparcie kolejnych szpitali i ośrodków zdrowia.

 

Kontakt dla mediów:

 

Agnieszka Goworek – agnieszka.goworek@arval.com - +48 22 45 45 500

 

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1,3 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2019 r.). Każdego dnia ponad 7 000 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. W ramach organizacji, Arval jest częścią pionu Retail & Banking Services.

www.arval.com

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 72 krajach i zatrudnia ponad 202 000 pracowników, w tym ponad 154 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Czytaj dalej Show less