ford x arval wspolpraca

.

Komunikacja korporacyjna 25 Apr 2024

Klienci salonów Forda mogą korzystać z kolejnej opcji finansowania pojazdów tej marki – wynajmu długoterminowego z pełną obsługą. To efekt współpracy Ford Polska oraz Arval Service Lease Polska, lidera krajowego rynku wynajmu. W efekcie z salonów Forda można wyjechać samochodem bez wpłaty wstępnej, płacąc stałą ratę przez cały okres trwania kontraktu, zawierającą finansowanie pojazdu, ubezpieczenie, serwis, assistance, a nawet sezonową wymianę opon.

  • Oferta wynajmu długoterminowego samochodów z pełną obsługą dostępna bezpośrednio we wszystkich salonach Forda w Polsce.
  • Dzięki finansowaniu zapewnianemu przez Arval, nie ma potrzeby dokonywania wpłaty wstępnej, żeby wyjechać pojazdem z salonu.
  • Klienci opłacają jedną, stałą ratę, obejmującą finansowanie, ubezpieczenie, serwis i assistance.
  • Usługa dotyczy wszystkich pojazdów oferowanych przez Ford Polska, w tym elektrycznych, dostawczych, a także modeli Mustang i Bronco.

Dzięki współpracy Arval i Ford, klienci chcący użytkować samochód tej marki mogą dopełnić wszystkich formalności związanych z umową wynajmu bezpośrednio w salonie samochodowym. Kontrakt na wynajem zawierany jest zwykle na okres od dwóch do pięciu lat, z rocznym limitem kilometrów, ustalanym zgodnie z preferencjami klienta. Użytkownik samochodu nie musi martwić się o ubezpieczenie, koszty przeglądów czy napraw, a także likwidację ewentualnych szkód – są one wliczone w miesięczną ratę wynajmu, zaś samochodem z salonu wyjeżdża się bez wpłaty wstępnej. Ewentualne szkody będa likwidowane bezpośrednio w autoryzowanych stacjach obsługi Forda.

– Ta współpraca to krok naprzód w naszym zaangażowaniu, aby zapewnić naszym klientom elastyczne opcje finansowania, które umożliwiają łatwy dostęp do naszej szerokiej gamy pojazdów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej ofercie, która eliminuje konieczność wpłaty wstępnej przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowej obsługi – od finansowania, przez ubezpieczenie, serwis, po assistance i sezonową wymianę opon – jeszcze bardziej zbliżymy się do spełnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. W Ford Polska wierzymy, że dostęp do mobilności powinien być prosty i bezproblemowy, a nasza nowa oferta wynajmu długoterminowego w partnerstwie z Arval jest tego doskonałym przykładem – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Wspólna oferta Forda i Arval dostępna jest we wszystkich salonach marki Ford w Polsce i skierowana jest do firm, osób prowadzących działalność gospodarczą, a także do klientów indywidualnych. Oferta wynajmu może zostać przygotowana także na modele Mustang i Bronco.

- Wynajem długoterminowy staje się coraz popularniejszym sposobem na użytkowanie samochodu, nie tylko wśród firm, ale także klientów indywidualnych. Dzięki tej współpracy mamy zamiar znacząco zwiększyć udział marki Ford w rynku wynajmu w Polsce, zapewniając wygodny sposób na poznanie zalet tej usługi i dopełnienie wszystkich formalności zwiazanych z umową bezpośrednio w salonach Forda – informuje Robert Antczak, Dyrektor Generalny Arval Service Lease Polska.

Arval jest liderem rynku wynajmu długoterminowego pojazdów z pełną obsługą. Na koniec 2023 r. we flocie pojazdów finansowanych przez firmę w Polsce było niemal 73 000 pojazdów, w tym 3150 samochodów z napędem elektrycznym. Umowę z Ford Polska, na podstawie której Arval jest dedykowanym dostawcą usług wynajmu długoterminowego pojazdów w salonach tej marki, zawarto na okres dwóch lat. Na podobnych zasadach Arval współpracował dotychczas z KIA Polska.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Goworek – agnieszka.goworek@arval.pl +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z niemal 1,7 mln pojazdów na całym świecie (koniec grudnia 2023 r.). Każdego dnia ponad 8400 pracowników Arval w 29 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance, który jest światowym liderem w zarządzaniu flotą, z ponad 4,4 mln pojazdów w 56 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością Grupy BNP Paribas. W ramach Grupy, Arval jest częścią pionu Commercial, Personal Banking & Services.

Arval został nagrodzony złotym medalem EcoVadis 2023, plasując swoją strategię zrównoważonego rozwoju w 5% najlepiej ocenianych firm.

www.arval.pl

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem w Unii Europejskiej i kluczowym graczem w światowej bankowości. Jest obecny w 65 krajach i zatrudnia około 185 000 pracowników, w tym ponad 145 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych obszarach działalności: Commercial, Personal Banking & Services obejmujące bankowość komercyjną i detaliczną Grupy oraz kilka specjalistycznych przedsięwzięć, w tym BNP Paribas Personal Finance i Arval; Investment & Protection Services z rozwiązaniami oszczędnościowymi, inwestycyjnymi i ochronnymi; oraz Corporate & Institutional Banking, skoncentrowany na klientach korporacyjnych i instytucjonalnych.

W oparciu o silnie zdywersyfikowany i zintegrowany model, Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu). BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości komercyjnej i detalicznej w kilku krajach śródziemnomorskich, Turcji i Europie Wschodniej. Jako kluczowy gracz w międzynarodowej bankowości, Grupa posiada wiodące platformy i linie biznesowe w Europie, jest mocno obecna w obu Amerykach oraz prowadzi solidną i szybko rozwijającą się działalność w regionie Azji i Pacyfiku.

BNP Paribas wdrożył we wszystkich swoich działaniach podejście oparte na społecznej odpowiedzialności biznesu, dzięki czemu może przyczynić się do budowania zrównoważonej przyszłości, zapewniając jednocześnie wydajność i stabilność Grupy.

www.bnpparibas.com

O Ford:

Ford, globalna amerykańska marka, od ponad 100 lat wplatająca się w europejskie struktury, stawia na swobodę przemieszczania się, łącząc to z troską o planetę i każdego z nas. Realizowany przez firmę plan Ford+, uwzględniający sektory działalności Model e, Ford Pro i Ford Blue, wpływa na przyspieszenie europejskiej transformacji w kierunku pełnej elektryfikacji napędów i neutralności węglowej do roku 2035. Firma podąża z postępem, wprowadzając nowatorskie pojazdy elektryczne, z których każdy został zaprojektowany z myślą o europejskich kierowcach, a także oferując innowacyjne usługi, ułatwiające komunikację międzyludzką, rozwój społeczności i przedsiębiorstw. Ford w Europie sprzedaje i serwisuje pojazdy marki Ford na 50 indywidualnych rynkach, a działania obejmują również Ford Motor Credit Company, Ford Customer Service Division oraz 14 oddziałów produkcyjnych (8 spółek całkowicie zależnych oraz 6 nieskonsolidowane typu joint venture) z czterema centrami zlokalizowanymi w Kolonii, w Niemczech; w Walencji, w Hiszpanii oraz z siedzibami spółki joint venture w Krajowie w Rumunii i Kocaeli w Turcji. Ford zatrudnia w Europie około 34 tys. pracowników we własnych oddziałach oraz spółkach typu joint venture, łącznie około 57 tys. osób, po uwzględnieniu działalności nieskonsolidowanej.

corporate.ford.com

Czytaj dalej Show less