ROWERY HYBRYDOWE

ROWERY HYBRYDOWE MARKI CUBE W OFERCIE. ARVAL ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ ZE SKI TEAM

Innowacje 11 Mar 2021

Rowery elektryczne premium marki CUBE: miejskie, MTB, crossowe i trekkingowe już teraz dostępne są w wynajmie długoterminowym oferowanym przez Arval. Spółka z Grupy BNP Paribas zawarła umowę partnerską z firmą Ski Team, polskim dystrybutorem marki CUBE. Oprócz samych rowerów, użytkownicy mogą korzystać także z pakietu serwisowego Ski Team przeznaczonego specjalnie dla jednośladów hybrydowych marki CUBE.

 

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów w Polsce i Ski Team, oficjalny dystrybutor rowerów CUBE, ruszają z pierwszą na rynku ofertą wynajmu jednośladów z segmentu premium. Klienci mogą wybierać rower hybrydowy z aktualnej oferty Ski Team oraz skorzystać z finansowania w ramach wynajmu z pełną obsługą w Arval.

 

 - W czasach pandemii rower stał się synonimem bezpiecznego miejskiego środka transportu, który jest alternatywą dla zatłoczonej komunikacji publicznej. Dlatego pod koniec ubiegłego roku zaproponowaliśmy naszym klientom biznesowym możliwość wynajmu jednośladów dla ich pracowników. Teraz we współpracy ze Ski Team zaoferujemy klientom dużo szerszy wybór rowerów hybrydowych. Dzięki wprowadzeniu do wynajmu marki premium, jednoślady mają szansę stać się jeszcze atrakcyjniejszą formą benefitu pracowniczego – mówi Rafał Tarnacki, Product & Innovations Manager w Arval Service Lease Polska.

 

W ramach miesięcznej opłaty klient, oprócz wysokiej klasy roweru z napędem elektrycznym, otrzymuje ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia, OC i NNW, a także podstawowy pakiet serwisowy. W ramach usług dodatkowych dostępne są także: serwis realizowany przez Ski Team specjalnie dla marki CUBE, naprawy w modelu door-to-door oraz usługa przechowywania jednośladu zimą.

 

- Niemiecka marka CUBE to gwarancja wysokiej jakości, precyzji wykonania i najnowszych technologii. CUBE przoduje na rynku rowerowym, a ich rowery górskie czy trekkingowe znane są na całym świecie. W ostatnich latach CUBE postawił na rozwój segmentu rowerów hybrydowych i jest obecnie europejskim liderem produkcji i sprzedaży tych jednośladów. Szeroki wybór typów rowerów sprawia, że każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie, gdyż innowacyjne rozwiązanie w postaci dodatkowego napędu silnika czwartej generacji marki Bosch zostało dodane do praktycznie każdej kategorii rowerów klasycznych – mówi Tomasz Piątkowski, prezes Ski Team Polska.

 

Rowery CUBE dostępne są w ramach oferty Arval Bike Lease oraz Arval 6 Wheels, czyli pakietu łączącego wynajem samochodu, roweru i dodatkowo bagażnika Thule do przewozu jednośladów.

 

Zamówione rowery CUBE będzie można odbierać w salonach firmowych Ski Team w: Warszawie (Białołęka, Wola i Okęcie), Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Także w nich realizowany będzie serwis przeznaczony dla rowerów marki CUBE.

 

Pełną ofertę rowerów marki CUBE można zobaczyć na stronie www.cube.eu lub www.skiteam.pl.

 

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Agnieszka Goworek – agnieszka.goworek@arval.com – +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1,4 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2020 r.). Każdego dnia ponad 7200 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. W ramach organizacji, Arval jest częścią pionu Retail & Banking Services.

www.arval.com

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 71 krajach i zatrudnia około 199 000 pracowników, w tym ponad 151 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Czytaj dalej Show less