Odkup samochodu

Odkup pojazdu poleasingowego

Wiemy, że wybór samochodu to trudna decyzja, ale gdy znajdzie się to właściwe auto, to chce się z niego korzystać jak najdłużej. Dlatego jeżeli korzystasz z jednego z naszych aut leasingowych, masz możliwość jego odkupu po zakończeniu umowy. W ten sposób możesz pozostać przy znanym (i lubianym) pojeździe. Dla Twojej wygody ograniczamy formalności do minimum, masz też gwarancję pochodzenia i jakości samochodu.

 

Jak odkupić samochód poleasingowy?

Aby dokonać odkupu samochodu pokontraktowego w Arval skontaktuj się z Działem sprzedaży samochodów używanych mailowo pod adresem uzywane@arval.pl nie później niż na 5 dni przed zakończeniem kontraktu. Informując nas o chęci odkupu samochodu poleasingowego podaj też numer rejestracyjny pojazdu i jego przebieg. Po weryfikacji danych prześlemy Ci ofertę odkupu w ciągu 2 dni roboczych.

 • Odkup samochodu za gotówkę

  W przypadku odkupu samochodu poleasingowego za gotówkę, po akceptacji oferty wystarczy, że wyślesz nam dane do faktury pro-forma. Płatność należy uiścić przed zakończeniem kontraktu. Gdy otrzymamy od Ciebie płatność za fakturę pro-forma, wystawimy protokół zwrotu pojazdu, będący podstawą do zamknięcia kontraktu leasingowego. Po otrzymaniu przez nas podpisanego protokołu zwrotu pojazdu wystawimy fakturę główną, którą wyślemy do Ciebie razem z kartą pojazdu.

   

 • Odkup samochodu w formie kredytu

  Jeżeli chcesz dokonać odkupu samochodu pokontraktowego w formie kredytu, po akceptacji oferty skontaktuj się z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. na adres email kredytarval@bnpparibas.pl. Wówczas możesz złożyć wniosek kredytowy z wymaganymi dokumentami. Po otrzymaniu potwierdzenia przyznania kredytu możesz zarejestrować auto. Na czas realizacji procedury pojazd pozostanie w naszym centrum logistycznym. Gdy umowa kredytowa zostanie zawarta, możesz odebrać swój samochód!

   

 • Odkup samochodu w formie leasingu

  Podobna procedura obowiązuje, gdy chcesz odkupić samochód używany w formie leasingu. W tym wypadku skontaktuj się z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. na adres email kredytarval@bnpparibas.pl z dopiskiem LEASING, po czym złóż wniosek leasingowy wraz z odpowiednimi dokumentami. Gdy bank potwierdzi przyznanie leasingu, możesz zarejestrować samochód. Na czas realizacji procedury pojazd pozostanie w centrum logistycznym Arval. Po zawarciu umowy leasingowej możesz odebrać auto.

  Opcję odkupu w formie leasingu polecamy szczególnie małym i średnim firmom, gdyż oferuje ona dla nich szereg korzyści, w tym 0% wpłaty początkowej, min. kwotę finansowania 20 000 zł i szybką decyzję leasingową. Maksymalny okres finansowania to 60 miesięcy (wiek pojazdu + okres leasingu < 11 lat).

   

  Z możliwości odkupu pojazdu poleasingowego możesz skorzystać tylko raz w trakcie cyklu jego użytkowania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na uzywane@arval.pl.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.