autoselect arval samchody używane

Więcej aut w releasingu i łatwiejsza nawigacja. Arval prezentuje AutoSelect – nową platformę z samochodami pokontraktowymi

Aktualności digitalowe 17 May 2022

Arval Service Lease Polska startuje z nową platformą AutoSelect, która umożliwia zakup bądź wynajem używanych pojazdów. Spółka z Grupy BNP Paribas, specjalizująca się w wynajmie długoterminowym wdraża to rozwiązanie na wszystkich rynkach, na których jest obecna – również w Polsce. Na autoselect.arval.pl poszerzona została oferta aut dostępnych w opcji releasingu. Portal ma także zupełnie nowe funkcjonalności.

Dotychczasowa, lokalna platforma sprzedażowa Arval dla aut pokontraktowych zostaje zastąpiona nową stroną, stworzoną w jednolitym standardzie dla wszystkich krajów Arval.

AutoSelect różni się od wcześniejszego serwisu nie tylko nową szatą graficzną, ale przede wszystkim zoptymalizowanymi funkcjonalnościami, m.in. bardziej czytelną nawigacją, a także nową zakładką FAQ z odpowiedziami na pytania klientów – mówi Anna Lelonek, Digital Marketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Na stronie pozostaną wszystkie najważniejsze opcje, które dotychczas pomagały klientom wybierać samochody najlepiej pasujące do ich potrzeb, takie jak: kalkulator raty kredytu i leasingu w Banku BNP Paribas, wyliczenie trzech opcji finansowania wynajmu długoterminowego, filtrowanie po marce, modelu, typie paliwa, cenie, rodzaju skrzyni biegów, rodzaju nadwozia, a nawet kolorze.

Oferta na platformie AutoSelect jest codziennie aktualizowana. W każdej chwili klienci mogą wybierać spośród dostępnych od ręki pojazdów – różnych marek i modeli oraz w szerokim zakresie cen. Jeśli w danym momencie klient nie znajdzie takiego auta, jakiego szuka, może uruchomić alert i otrzymywać na bieżąco informacje o samochodach pojawiających się na placu.

Najczęstszą obawą klientów, powstrzymującą ich przed wyborem samochodu używanego, jest niepewność dotycząca jego historii. W przypadku pojazdów z Arval AutoSelect to nie jest problem. Klient ma pewność, że nasza firma jest pierwszym właścicielem pojazdu, który był kupiony i zarejestrowany w Polsce, ma udokumentowany przebieg i historię serwisową. Oferujemy wyselekcjonowane samochody i gwarantujemy ich jakość – mówi Mikołaj Bąk, Remarketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Oprócz zakupu pojazdu używanego, klienci mogą wybrać leasing w ofercie Banku BNP Paribas lub wynajem długoterminowy. Ten dostępny jest w trzech wariantach cenowych, zależnych od wybranego limitu kilometrów. Arval od lat pozostaje liderem na rynku wynajmu długoterminowego w Polsce, dysponując największą flotą samochodową w kraju. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem, mogą liczyć na wiele usług dodatkowych w ramach miesięcznej raty, m.in. obsługę serwisową, assistance 24h, samochód zastępczy, kartę paliwową oraz dostęp do aplikacji My Arval Mobile. Bez względu na formę finansowania Arval oferuje klientom opcję transportu auta.

Platforma dostępna jest pod adresem: autoselect.arval.pl. Klienci mogą zamówić kontakt telefoniczny, zadać pytanie lub pobrać ofertę w formacie PDF oraz zapisać się na powiadomienia o dostępności poszukiwanych pojazdów.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Goworek agnieszka.goworek@arval.pl +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z ponad 1,5 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2021 r.). Każdego dnia ponad 7500 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 53 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością Grupy BNP Paribas. W ramach Grupy, Arval jest częścią pionu Retail Banking & Services.

www.arval.pl

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 65 krajach i zatrudnia około 190 000 pracowników, w tym ponad 145 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

BNP Paribas wdraża kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu we wszystkich swoich działaniach, co pozwala mu wspierać tworzenie zrównoważonej przyszłości, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrych wyników i stabilności Grupy.

www.bnpparibas.com

Czytaj dalej Show less