DORADZTO FLOTOWE

Flotowi eksperci

Staramy się lepiej poznać potrzeby użytkowników tak, aby w pełni wykorzystać zalety leasingu. Usługę wynajmu długoterminowego często traktujemy jak relację B2B (business to business). W Arval postrzegamy ją jako osobistąwięź z Klientem: tak właśnie rozumiemy „indywidualne podejście w biznesie”.

Jeden doradca, który doskonale zna Klienta

Account Manager, czyli Opiekun Klienta, stanowi główny punkt kontaktowy fleet managera we wszystkich codziennych aspektach zarządzania flotą samochodową. Bez względu na to, czego potrzebuje Klient – pomocy w wynegocjowaniu najlepszych warunków czy w zarządzaniu przeglądami i naprawami pojazdów – może polegać na naszych specjalistach, którzy zapewniają wsparcie zarówno managerom flot, jak i użytkownikom pojazdów.

Nasi Account Managerowie znajdują odpowiednie rozwiązania, zgodne z treścią umowy ramowej i umowy o standardach usług (SLA) oraz polityki flotowej.

 • 1. Profesjonale doradztwo

  Arval Consulting oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie mobilności i zarządzania flotą samochodową – włącznie z całkowitą strategią mobilności dla Twoich pracowników.

  Pomagamy zarówno w tworzeniu nowych strategii mobilności, jak i oferujemy analizę dotychczasowych działań. Wskazujemy korzyści z różnych rozwiązań mobilnych dla firmy. Informujemy o wpływie zmian podatkowych na prowadzenie działalności, pomagamy w podjęciu decyzji dotyczących zarządzania flotą samochodową, pokazując wady i zalety różnych rozwiązań, dzięki czemu możesz podjąć odpowiedzialną decyzję w oparciu o argumenty finansowe.

  Strategia zarządzania flotą samochodową oraz strategia mobilności firmy są wdrażane poprzez serię działań, które uwzględniają wymagania Klienta, jak i określają w jaki sposób firma powinna funkcjonować. Dzięki Arval, firmowa polityka mobilności jest w pełni zgodna z celami naszego Klienta. Pomagamy w analizie zapisów polityki i jej dostosowaniu do wymagań przedsiębiorstwa i branży oraz zapewniamy wsparcie przy optymalizacji floty, tak aby realizowała ona powierzone jej zadania z zakresu CSR (corporate social responsibility) i funkcjonowała jak najefektywniej.

 • 2. Program SMART

  Arval jako jedyna firma na rynku oferuje program SMaRT, czyli wsparcie w realizacji celów w zakresie zrównoważonej mobilności i odpowiedzialności. Ta nowa metodologia, która prowadzi w kierunku zielonej mobilności w Europie, pomaga zdefiniować i wdrożyć strategię energetycznej transformacji floty. Przeprowadzamy Cię krok po kroku, po całym procesie, rozpoczynając od analizy Twoich celów, dotyczących strategii mobilności i floty,  poprzez porównanie z danymi rynkowymi oraz ocenę aktualnego parku pojazdów pod kątem kluczowych wskaźników efektywności dla CSR.

 • 3. Obsługa Account Team

  Branża motoryzacyjna i flotowa szybko ewaluują, stają się bardziej złożone i coraz bardziej innowacyjne. W tym zmieniającym się środowisku  wierzymy, że wyróżnia nas sposób w jaki dbamy o naszych klientów i kierowców, wiedza naszych zespołów oraz jakość i dostępie do naszych usług.

  Właśnie dlatego stworzyliśmy dedykowany zespół obsługi tzw. Account Team - unikalną strukturę, która zapewnia dostęp do eksperckiej wiedzy naszym Klientom i kierowcom właśnie wtedy, gdy tego potrzebują, tak aby mogli skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

  Dedykowany zespół ekspertów po Twojej stronie służący jako Twoja własna „mini firma leasingowa”, która odgrywa aktywną rolę w obsłudze Twojej floty i kierowców.

  Korzyści dla Ciebie:

  Wiesz dokładnie, z kim się skontaktować w konkretnej sprawie, ponieważ posiadasz dostęp do dedykowanego zespołu ekspertów, który dokładnie zna historię Twojej floty.

  Możesz cieszyć się szybszym czasem reakcji, ponieważ wszyscy eksperci są w stanie lepiej komunikować się ze sobą w ramach jednego zespołu.

 • 4. Rozwiązania globalne

  International Business Office (IBO) to scentralizowana organizacja dedykowana obsłudze międzynarodowych korporacji. Możesz uzyskać dostęp, negocjować i wdrażać strategię globalnej floty za pośrednictwem jednego punktu kontaktowego dla wszystkich krajów, uwzględniając lokalną specyfikę działalności. Gdziekolwiek jesteś, możemy doradzić Ci w zakresie najlepszych rozwiązań, korzystając z globalnej wiedzy i dbałości o jakość.