Konkurs

Mobilność

Czasami potrzeby zarządzania flotą wykraczają poza regularny park pojazdów. Jako dostawca kompleksowej mobilności oraz niezawodny partner możemy pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży.

 • 1. Full Service Leasing

  Decydując się na skorzystanie z wynajmu długoterminowego, płacisz miesięczną ratę za użytkowanie każdego wynajętego samochodu. To Arval natomiast, jako właściciel samochodu, zajmuje się resztą, czyli pełną obsługą pojazdu.

  Odpowiadamy za ryzyko dotyczące serwisowania, napraw, obsługi i ubezpieczeń, a także za całą pracę związaną z tymi czynnościami - codzienne zarządzanie flotą samochodową, raportowanie oraz współpracę z kierowcami czy monitorowanie wydatków.

  Sam decydujesz, które obowiązki chcesz przekazać, zachowując jednocześnie kontrolę nad flotą.

  Wysokość raty uwzględnia już wszystkie opłaty (ubezpieczenie, Assistance, serwis). Ponadto, jako nasz Klient nie musisz nawiązywać umów z innymi podmiotami i dokonywać wpłat z tytułu różnych usług.

 • 2. Samochód zastępczy

  Zapewniamy stałą, niezawodną mobilność - tworzymy plany awaryjne i zarządzamy ryzykiem logistycznym. W przypadku niespodziewanych awarii bądź wypadków, bez względu na to, co stanie się z Twoją flotą, zapewniamy pojazd zastępczy, aby pomóc utrzymać Ci normalną działalność.

  Dzięki jednemu partnerowi, który zarządza Twóją flotą, nie musisz szukać w ostatniej chwili awaryjnych, krótkoterminowych umów z zewnętrznymi dostawcami. Zapewniamy pojazd zastępczy z tego samego segmentu, co użytkowany na co dzień oraz dostarczenie go do siedziby Twojej firmy w ramach obowiązującej umowy leasingu. Każdy pojazd zastępczy objęty jest tym samym zakresem usług, co auto leasingowane.

 • 3. Wynajem średnioterminowy

  Wynajem średnioterminowy oferowany przez Arval to prosty i elastyczny produkt, który odpowiada na potrzebę rozwiązań gwarantujących zalety leasingu pojazdu, ale bez długoterminowych rozwiązań.

  Średnioterminowy wynajem samochodu pozwala na wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go już następnego dnia. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych, a także zapewnia mobilność proacownikom przyjezdnym z dalszych regionów. Umowa obejmuje serwis pojazdu, ubezpieczenie oraz Assistance.

 • 4. Car sharing

  Car-sharing czyli współdzielenie samochodów, to innowacyjne rozwiązanie od Arval, które umożliwia pracownikom czerpanie korzyści ze wspólnego użytkowania samochodów, przy jednoczesnej maksymalizacji zasobów. Car sharing to także cenne narzędzia redukcji kosztów utrzymania floty. Można go łatwo zintegrować z polityką kadrową, jako benefit dla pracowników, który promuje zarówno zdrowie i dobre samopoczucie, jak i społeczną odpowiedzialność biznesu. Rozszerzona oferta mobilności zwiększa Twoje zaangażowanie w CSR - będąc na czele rewolucji mobilności stawiasz swoją firmę na czele zrównoważonego rozwoju. 

 • 5. Arval Bike Lease

  ARVAL BIKE LEASE to kompleksowe rozwiązanie dla klientów poszukujących alternatywnych rozwiązań

  w zakresie mobilności i możliwość udostępnienia rowerów firmowych swoim pracownikom.

  Dodatkowo rower to sportowa i zdrowa opcja, dzięki której zmniejsza się ślad CO2 organizacji.

  Nasza oferta zawiera finansowanie rowerów elektrycznych i klasycznych wraz z ubezpieczeniem i pakietem serwisowym.

  Przejdź do strony Arval Bike Lease