Centrum samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy aut dostawczych 

Arval Pro to komercyjna oferta mobilności Arval w segmencie aut dostawczych. W ramach oferty Arval Pro otrzymujesz:

 • Elastyczny okres wynajmu: 1-24 miesiace do wyboru.
 • Wybór rodzaju auta od małych vanów do dużych aut dostawczych na zamówienie lub gotowe oferty w konkretnej specyfikacji.
 • Pakiet usług w cenie raty miesiecznej.
 • Dostępność samochodu nawet "od ręki".

Doradzimy Ci w wyborze samochodów LCV i zaproponujemy integralne rozwiązania w zależności od sektora prowadzonego biznesu. Jeśli potrzebujesz oferty dla swojej firmy SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Samochody dostawcze Arval Pro na każdą potrzebę Twojego biznesu

Wiemy, że przy wyborze samochodu dostawczego bierzesz pod uwagę wiele czynników, takich jak przeznaczenie, objętość i ładowność, wyposażenie, wystrój wnętrza lub możliwość jego przekształcenia. Dzięki szerokiej ofercie Arval Pro dobierzesz pojazdy użytkowe, które najlepiej odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

Standardowe LCVs

Standard LCVs

Standardowe samochody dostawcze przeznaczone do transportu towarów lub sprzętu, w zależności od tego, czego potrzebujesz, możesz wybrać długość (L1, L2, L3) swojego samochodu dostawczego oraz jego wysokość (H1, H2, H3).

Profesjonalne LCV

Fitted Out LCVs

Nasi doświadczeni partnerzy mogą przekształcić każdy lekki samochód dostawczy tak, aby spełniał Twoje potrzeby. Przykładowe dostępne opcje: Izolacja chłodnicza/izotermiczna, Wywrotki/skrzynie ładunkowe, Sprężarka powietrza, Winda załadunkowa, Plandeka, Żuraw, podnośnik do zbioru owoców, Transport PMR/adaptacja kierowcy.

Rowery Cargo

Cargo Bikes

Rowery cargo zapewniają mobilność w strefach czystego transportu. Wybierz ekologiczny, wydajny i elastyczny środek transportu towarów.
Ładowność: do 200 kg, Zasięg: 50-90 km

Elektryczne dostawcze

Electric LCVs

Elektryczne LCV stanowią czystszą i bardziej zrównoważoną alternatywę dla tradycyjnych paliw, zapewniając wydajne i opłacalne rozwiązania dla firm, które chcą zastosować przyjazne dla środowiska środki transportu.

auta dostawcze

Usługi zawarte w ofercie Arval Pro

Pakiet ubezpieczeń
Wszystkie obszary ubezpieczenia i zarządzania szkodami, w tym odzyskiwanie pojazdów i roszczenia ubezpieczeniowe, są objęte ochroną ubezpieczeniową.
Serwis i konserwacja
Serwis, konserwacja i naprawa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, wydajności i wizerunku pojazdów floty.
Samochód zastępczy
Arval może zapewnić Państwu pojazd zastępczy tej samej klasy, kiedy jest najbardziej potrzebny.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa najlepszej jakości dla każdego kierowcy, we wszystkich krajach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przywróci Twoje auto z powrotem na drogę.

Dlaczego warto wynająć elektryczne auta dostawcze?

SMaRT to akronim, który oznacza Sustainable Mobility and Responsibility Targets, czyli Zrównoważona Mobilność oraz Odpowiedzialne Cele. Innowacyjne rozwiązanie do zoptymalizowania floty pod kątem ekologii.
Korzystasz z miejskich bus pasów, bezpłatnie parkujesz w strefach płatnego parkowania w wielu miastach, ładujesz za darmo pojazd w sieci bezpłatnych publicznych ładowarek.
Dzięki współpracy z EVBox oraz bankiem BNP Paribas przedstawiamy Ci kompleksową ofertę samochodu, stacji ładowania, systemu do zarządzania energią oraz finansowania ładowarek.

Kompleksowa oferta wynajmu Arval Pro

An all-inclusive package
Pakiet usług w cenie raty
 • Pakiet ubezpieczeń
  Wszystkie obszary ubezpieczenia i zarządzania szkodami, w tym odzyskiwanie pojazdów i roszczenia ubezpieczeniowe, są objęte ochroną ubezpieczeniową.
 • Serwis i konserwacja
  Serwis, konserwacja i naprawa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, wydajności i wizerunku pojazdów floty.
 • Samochód zastępczy
  Arval może zapewnić pojazd zastępczy tej samej klasy, kiedy jest najbardziej potrzebny.
 • Pomoc drogowa
  Pomoc drogowa najlepszej jakości dla każdego kierowcy, we wszystkich krajach UE, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przywróci Twoje auto z powrotem na drogę.

 

Dodatkowe możliwości optymalizacji

Arval Connect: rozwiązanie, które dostarczy Ci dynamicznych raportów dot. stylu jazdy kierowców, wykorzystania pojazdów oraz informacji rozliczeniowych.

 • Zmniejszenie TCO:Zmniejszenie zużycia paliwa oraz monitorowanie przebiegu w ramach umowy najmu.
 • Zmniejszenie wpływu na środowisko:Zmniejszenie emisji CO2 poprzez wspieranie korzystania z pojazdów elektrycznych/hybrydowych, ograniczenie ryzyka wypadków.
 • Zapewnienie zgodności z RODO: Klient podejmuje decyzję o długości okresu przechowywania danych dotyczących podróży, kierowcy mogą klasyfikować swoje podróże jako służbowe i prywatne oraz usuwać lokalizacje podróży prywatnych.
 • Zwiększenie efektywności zarządzania flotą: Zwiększenie efektywności pracowników mobilnych, możliwość szybkiego przydzielania zadać i optymalizacji czasu spędzonego w drodze.

Arval Connect LCV

Promocja elektromobilności
 • Karty do ładowania samochodów
  Zapewniamy karty i aplikacje do ładowania Twojej floty dostawczych aut, jednocześnie proponujemy rozliczenie bezgotówkowe na stacjach oraz fakturowanie miesięczne
 • Stacje ładowania
  Dziei współpracy z dostawcami stacji  i systemów ładowania możemy dostarczyć rozwiązania i skoordynowac ich realizację w Twojej przestrzeni: w domu lub w biurze.
 • Misje konsultingowe
  Dzięki narzedziom i systemom, które mamy w ofercie możemy pomóc  Ci w łatwym przejściu na mobilnośc bezemisyjną.
 • Raportowanie
  Zoptymalizuj koszty swojej floty i czas poświęcany najej obsługę, dzięki raportom i informacjom dotyczącym stylu jazdy kierowców.
Arval Car Sharing

Arval Car Sharing to dedykowane pracownikom, elastyczne i łatwe rozwiązanie w zakresie mobilności. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy pracownicy Twojej firmy mogą zarezerwować pojazd bezpośrednio ze swojego smartfona, a następnie wybrać się na spotkanie w ciągu dnia lub w kilkudniową delegację autem wypożyczonym na firmowym parkingu.

 • Przyjazne dla pracowników: Wystarczy skorzystać z telefonu, aby zarezerwować auto do celów służbowych lub prywatnych. 
 • Niskie koszty: Oszczędzasz dzięki rozwiazaniom nastawionym na optymaizację kosztów oraz bardziej wydajne zarządzanie flotą.
 • Pełny obraz Twojej floty: Zyskujesz dostęp do spersonalizowanego dashboardu online, dedykowanego dla Fleet Managerów.
 • Nasze wsparcie i zaangażowanie: Przyczyniasz się do realizacji celów CSR, jednocześnie zmniejszając emisję dwutlenku węgla

 

carsharing

Zostaw dane kontaktowe - oddzwonimy!
Jesteś zainteresowany ofertą na samochody dostawcze?

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.