Szanowni Państwo,

W Arval wspieramy naszych Klientów zainteresowanych wynajmem samochodu elektrycznego. Poniższy formularz pozwoli nam doprecyzować Państwa oczekiwania dotyczące przygotowania infrastruktury ładowania oraz usług takich jak wizja lokalna, instalacja, montaż i serwis gwarancyjny stacji ładowania.

Prosimy o uzupełnienie danych, a w ciągu dwóch dni roboczych skontaktuje się z Państwem Autoryzowany Partner Instalacyjny EVBox, w celu omówienia Państwa wymagań i przygotowania stosownej oferty.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: arval_ee@evbox.com

EVBox Arval

 

Wybierz zakres usługi i zapytaj o ofertę!


Zakres oczekiwań


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Zakres oczekiwańUsługa kompleksowa (zakup stacji ładowania i usługi montażu, instalacji) - połączenie zakupu urządzenia oraz wykonanie instalacji elektrycznej do zasilenia stacji ładowania.

Doradztwo z wizją lokalną - sprawdzenie możliwości technicznych i przyłączeniowych stacji ładowania w miejscu wskazanym przez Klienta (wizja lokalna) rozpoczynające się od umówienia wizyty przez Certyfikowanego Partnera Instalacyjnego EVBox z Klientem. Po wizycie Klient otrzymuje ofertę zawierającą zakres i wycenę prac koniecznych do podłączenia stacji ładowania.

Zakup stacji ładowania - pełne portfolio produktów AC i DC. Autoryzowany Partner EVBox dobierze optymalne rozwiązanie.Montaż stacji ładowania - usługa montażu podstawowego, polegająca na przykręceniu stacji ładowania, autoryzowanemu uruchomieniu i uzupełnieniu protokołu. Wybierając tę opcję po stronie Klienta jest doprowadzenie instalacji zasilającej do stacji ładowania.

Przygotowanie instalacji zasilającej stację ładowania - Autoryzowany Partner EVBox wykonuje instalację zasilającą do stacji ładowania. Usługa musi być poprzedzona wizją lokalną.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.