jakie korzyści w wynajmie długoterminowym

Wszystko o wynajmie długo- i średnioterminowym

 • Jak działa wynajem długoterminowy?

  Jak to działa wynajem samochodów w praktyce?

  W cenie stałej miesięcznej raty otrzymujesz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas oraz przebieg, zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Możesz dostarczyć nam ofertę od dealera sfinansujemy każdy nowy samochód lub skorzystać z naszych ofert z atrakcyjnymi rabatami , które dla Ciebie przygotowaliśmy. W ramach wynajmu zyskujesz także czas i wygodę – to my zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, a w razie potrzeby dostarczamy również samochody zastępcze. Odpowiadamy także za wszelkie trudności, związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem lub całą samochodową flotą. 

  Dzięki temu możesz korzystać z nowych samochodów, a wydatki na wynajem uwzględnić w swoim budżecie, jako stałą miesięczną kwotę, dodatkowo korzystną w podatkowych rozliczeniach.

   

  WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY Kupno Kredyt Leasing
  Pakiet usług w cenie raty: ubezpieczenie, serwis ✔️
  Brak wpłaty własnej i przewidywalność kosztów ✔️
  Oszczędność czasu ✔️
  Korzyści podatkowe ✔️ ✔️
 • Jak działa wynajem średnioterminowy?

  Wybierz odpowiadającą Twoim potrzebom klasę auta oraz długość wynajmu w przedziale od 1 do 24 miesięcy.

  Twoja firma dynamicznie rozwija się, potrzebujesz auta dostawczego na letni szczyt sezonu, a może zatrudniasz nowych handlowców? Wspieramy każde z Twoich oczekiwań! Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie dla Twoich rosnących potrzeb lub krótkoterminowych problemów! 

  Średnioterminowy wynajem samochodów umożliwia Klientom wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go do Klienta już następnego dnia. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych, a także zapewnia mobilność pracownikom przyjezdnym z dalszych regionów. Umowa wynajmu średnioterminowego obejmuje serwis pojazdu, ubezpieczenie oraz Assistance.

 • Usługi w wynajmie długoterminowym