Wszystko o wynajmie długo- i średnioterminowym

no
 • moblity hub

  Wszystko o wynajmie długo- i średnioterminowym

  • Jak działa wynajem długoterminowy?

   Jak działa wynajem samochodów w praktyce?

   W cenie stałej miesięcznej raty otrzymujesz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy z pakietem usług na określony czas oraz przebieg, zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Możesz dostarczyć nam ofertę od dealera sfinansujemy każdy nowy samochód lub skorzystać z naszych ofert z atrakcyjnymi rabatami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
    

   W ramach wynajmu zyskujesz także czas i wygodę – to my zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, a w razie potrzeby dostarczamy również samochody zastępcze. Odpowiadamy także za wszelkie trudności, związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem lub całą samochodową flotą. 

   Dzięki temu możesz korzystać z nowych samochodów, a wydatki na wynajem uwzględnić w swoim budżecie, jako stałą miesięczną kwotę, dodatkowo korzystną w podatkowych rozliczeniach.

    

   WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY Kupno Kredyt Leasing
   Pakiet usług w cenie raty: ubezpieczenie, serwis ✔️
   Brak wpłaty własnej i przewidywalność kosztów ✔️
   Oszczędność czasu ✔️
   Korzyści podatkowe ✔️ ✔️
  • Jak działa wynajem średnioterminowy?

   Wybierz odpowiadającą Twoim potrzebom klasę auta oraz długość wynajmu w przedziale od 1 do 24 miesięcy.

   Twoja firma dynamicznie rozwija się, potrzebujesz auta dostawczego na letni szczyt sezonu, a może zatrudniasz nowych handlowców? Wspieramy każde z Twoich oczekiwań! Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie dla Twoich rosnących potrzeb lub krótkoterminowych problemów! 

   Średnioterminowy wynajem samochodów umożliwia Klientom wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go do Klienta już następnego dnia. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych, a także zapewnia mobilność pracownikom przyjezdnym z dalszych regionów. Umowa wynajmu średnioterminowego obejmuje serwis pojazdu, ubezpieczenie oraz Assistance.

  • Usługi w wynajmie długoterminowym